Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől esett be a kutacsa a...

Mitől esett be a kutacsa a babámnak? Ha adok neki babavizet, mennyit adhatok neki? még eddig nem ivott. És mennyi idő míg helyre áll a kis feje?

Figyelt kérdés
Kedden lesz 7 hetes. És tegnap este vettem észre, hogy egy kicsit be van esve. Nagyon meg vagyok ijedve, mert elég keveset eszik, 60-100 között, de egyébként meg egy kiegyensúlyozott baba.
2010. jan. 16. 12:58
 1/5 juditzita ***** válasza:

Szia!

Adhatsz neki babavizet, de felforralt, lehűtött csapvizet is.

Adj neki, amennyit kíván, ő tudja mennyi kell.

2010. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Remélem nincs semmi komoly baja és nem is lesz.
2010. jan. 16. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
az én babámmal is szokott ilyen lenni.a védőnő azt mondta,amíg van elég pisis pelus,nincs gond.de szerintem ha hétfőig nem múlik el,akkor esetleg nézesd meg dokival.
2010. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Pisis pelus van szerencsére, meg adtam neki vizet is és még fogok is evések között, így remélem akkor nem lesz baj. De ha nem múlik akkor hétfőn orvos hívok.
2010. jan. 16. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ha nem akar nagyon inni akkor etetés előtt adj neki egy kicsi babavizet (vagy forralt lehűtött) mert akkor tuti iszik. Igaz ettől lehet (de nem biztos) kevesebbet fog enni. Az én babám ettől nem evett kevesebbet.
2010. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!