Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet válasszuk? Zalán...

Melyik nevet válasszuk? Zalán vagy Zétény?

Figyelt kérdés

A vezeték név Oláh. A Zalán nekem jobban tetszik, de nemtudom, nem hangzik furcsán hangosan kimondva? A magánhangzól OlÁh zAlÁn? Szerintetek, nektek melyik tetszik jobban?


Kérlek akik hajlamosak az ilyesmire kíméljetek meg a rasszista válaszoktól, nem vagyunk romák és nem erre vagyok kiváncsi, köszi!


2011. jan. 15. 13:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a Zétény jobban tetszik, a Zalánnal tényleg nagyon egybeolvad a vezetéknevetek. Zéténynek egy voks :)
2011. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
61%
Szia, én a Zalánra szavazok.
2011. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
80%
Minden gyerek Zalán. Az összes ismerősöm kisfia Zalán. Ha ez nem zavar titeket, akkor szép név az is, ellenben én a Zétény-re szavaznék. Csak ezért, úútálom a divatneveket! (amúgy Zétényből is egyre több van de azért még nem ilyen durván.)
2011. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Zétényre én is jobban hajlok csak egy picivel a Zalán jobban tetszik, de nemtudok dönteni:)
2011. jan. 15. 13:50
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Zétény tetszik jobban. A vezetéknévhez is jobban passzol. Szerintem becézni is jobban lehet.
2011. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nagyon szép név, szerintem itt döntsön az, hogy a vezetéknévvel melyik hangzik jobban, és ez egyértelműen a Zétény.
2011. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén egyik sem, nekem jobban bejönne egy Tibor vagy Endre, de ha már a kettő közül kell választani akkor a Zétény.
2011. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Zétény!!
2011. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem a divat és tucat nevekre megyek! Meg az ilyen különlegességekre. Első szempont az ősi magyar nevek voltan (tudom a Zalán...), és nekem ezek tetszenek, más nevek nemigazán tetszenek.
2011. jan. 15. 13:52
 10/38 anonim válasza:
76%
Kimondva Zétény a jobb, de nekem a Zalán jobban tetszik én is gondolkodom ezen a néven csak elég sok gyereket neveztek el így az utóbbi időben...
2011. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!