Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsit válasszuk?

Melyik babakocsit válasszuk?

Figyelt kérdés

Hello. Férjem és én nem tudunk választani melyik babakocsi lenne jobb a kicsinek. Légyszíves segítsetek választani:

1. [link]

2. [link]


2011. ápr. 15. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

Nekünk a második van raf pol fenix és csak jót tudok róla mondani pedig én nagyon finnyás vagyok.Egyszerűen mindent végignéztünk a párommal aki már kész szakértő lett a témában és ennél maradtunk mert az ára nagyon jó és a kocsi is szuper minden tekintetben.Az ára viszont nekünk kevesebb volt bár mi nem is innen rendeltük.Én hétfőn rendeltem meg péntekre itt is volt.

2011. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia, én tapasztalatot nem tudok írni egyikről se, a 2.nak szebbek a színei, meg masszívabbnak tűnik a kereke, ill. nagyobbnak, kényelmesebbnek látszik a bébi hordozója. Ami talán negatívum lehet, hogy a hordozót, csak a tetőn lehet megfogni, ami később, ha nagyobb már a baba, kellemetlen lehet. De erről az tudna igazán véleményt mondani, akinek ilyenje van. A miénken rendesen fogantyú van és néha így is alig tudom levinni a kocsiba.

Amúgy szerintem mindkettő szuper kocsi.

2011. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.nekünk egyik érvünk mellette pont a hordozó volt mert tényleg sokkal kényelmesebb és nagyobb mint a többi.Ami a tető részét illeti ha csak a hordózót teszed a kocsi vázára és úgy mész valahová akkor az nagyon jó dolog eső szél és nap ellen is.
2011. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a másodikat választanám. Szerintem nekünk ilyen van, csak a régebbi változat (2 éve vettük). Nagyon meg vagyunk vele elégedve!!

2011. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elsőnek. Köszi a gyors választ. És honnan rendeltétek?
2011. ápr. 15. 23:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Inkább a második kocsi! Én már nagyon várom a babakocsinkat, raf-pol fenix, lime-virág színben rendeltem, még nem érkezett meg! aprosagokboltja.hu, ott 61500 Ft. :)
2011. ápr. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A másodikba voltam én is "beleszerelmesedeve", de kevesebbért vetünk egy majdnem pont ugyanolyat. Egy Kummer VIP-t vettünk, és nagyon meg vagyunk vele elégedve. Hordozónak pedig egy Fisher Price-t vettünk.
2011. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a kettő közül kell választani, akkor a második, masszívabb és sokkal-de sokkal szebb,mint az első.

Ahogy az utolsó írta, nekünk is Kunert Vip van, imádom, el nem cserélném semmiért, tágas, száp, masszív, vidéki útviszonyokra teljesen megfelelő. Nem bántam meg,hogy ezt választottam!

2011. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!