Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a babája is felébred...

Másnak a babája is felébred ha kakilnia kell?

Figyelt kérdés
10hetes a lányom és már egy ideje azt csinálja hogy szopizik,leteszem aludni és kb.20perc múlva felkel félóráig nyomja a kakát és már nem alszik vissza!Van mikor a pukinál is ezt csinálja!
2009. febr. 1. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én Pindurkám is mindig "szól", hogy van kaki, nem sír, hanem a maga nyelvén hangosan beszél.

Például, ha tudom, hogy most többet fog aludni, mert mondjuk délelőtt le sem hunyta a szemét, és mégis fél óra alvás után "beszélget", akkor már sejtem, hogy kaki van a dologban és azért ébredt fel. (utána az én babóm sem alszik vissza) Mikor odamegyek hozzá, az az első, hogy szagolgatom! :) Én mindig arra gondoltam, hogy azért csinálja ezt, mert tudja, hogy ilyenkor egyből tisztába szoktam tenni, szóval megszokta.

2009. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ó már ha érzi hogíy kell akkor ébren van!
2009. febr. 1. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Ugyanezt csinálja az én kisfiam minden egyes nap:)

2009. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reméljük ez akkor is így lesz ha már nagylány lesz és ráállunk a szobatisztaságra!:)
2009. febr. 1. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!