Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Mit csináljak? Babám...

SOS! Mit csináljak? Babám 7-8X is felébred éjjel?

Figyelt kérdés
Eleinte 2 óránként, hajnalban már 30 percenként ébred,és nem bír visszaaludni, csak sír,ilyenkor nem nyugszik meg magától.Délután is 30 perc után felsír, és addig sír még nagy nehezen visszanem alszik segítséggel.Már3 hete tart,teljesen kimerültem.Van egy 2 évesem is,aki ettől rendszeresn felébred.Mit tehetnék, hogy viszatudjon aludni?3 hónapos, és nem jön a foga.

2011. okt. 28. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, h nem a foga jön? azért mert nem látszik semmi az ínyén attól ő már érezheti. Kenegesd dologellel az ínyét. Adhatsz neki chamomillát is vagy végső esetben nurofent is megpróbálhatod, vagy a homeós viburcol kúpot.

Ha szopizik, akkor szoptasd meg éjszaka is , esetleg úgy könnyebben megnyugszik. És igazából ki kell tartani, tudom nehéz, mert egy két éves gyerek mellett nagyon pihenni sem lehet napközben. De esetleg kérd meg a nagyszülőket, h vigyék el néha a nagyot, h te addig tudj pihenni.Nálunk is volt kb. 3 hónap amikor akár 10x is kelt egy éjjel, igazából nekünk nem használt semmi, csak az idő. én is kipróbáltam mindent, de nem sokat értek. Annyi h napközben tudtam pihenni, mert első baba volt.kitartás !!!!

2011. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is 3 hónapos, és nagyon sokszor felkel éjszaka :(( Nem hinném, hogy a foga jön, az orvost is megkérdeztem, azt mondta, hogy még nem. Anyatejes a kisbabád?
2011. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!