Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tápszert eszik este a...

Ha tápszert eszik este a baba, azt van aki fürdés előtt adja oda?

Figyelt kérdés

Nálunk eddig úgy volt, hogy fürdés, vacsi, alvás-de mostanában kaja után felpörög a gyerek és még föl-alá mászkál, ezért gondoltam, hogy meg kéne cserélni.

Vagy csak a rendes ennivaló vacsit adjátok fürdés előtt?


2011. jan. 15. 17:39
 1/6 A kérdező kommentje:
A cicit egy hete elutasítja, reggel és este még tápszert kap.Napközben már csak egyszer alszik, így este 6 körül már iszonyúan fáradt...(11 hónapos)
2011. jan. 15. 17:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen fürdés utánra hagynám a tápszer adását.Igaz mi anyatejcsisek vagyunk.Nem írtad mennyi idős a babád.Mi 8 hónaposak vagyunk és fürdés előtt kap egy kis tejpépet,vagy főzeléket és alvás előtt cicit.Nálunk is van hogy felpörög kaja után,hancúrozik egy kicsit és megint cicire kéredzkedik és elalszik.
2011. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, de az egyik ismerősöm mondta ledöbbenve, hogy csak nálam hallotta, hogy fürdés után vacsizik!
2011. jan. 15. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:

17:49es vagyok.Bocsi kicsit lelassult a gép :(

mi mindig 6:30kor fürdetünk.Napközben a kisfiunk 2 óránként alszik fél órát.nem sok,ő is kivan már estére,de viszont éjjel sem alszik jól.biztosan a foga miatt van.most nő a két felső foga.

2011. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fürdés után!Este 8-kor fürcsi fél9 kaja, fél 10-ig játék, reggel 7-ig alvás!
2011. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 15. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!