Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be kell olajozni a baba...

Be kell olajozni a baba fejét/haját fürdés után? és ha igen, miért? Mert én olajozom de mégis koszmós lett

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
hát én lehet hogy rosszul tudom,de nem előtte kell?kb 20 percel bekentem a haját és pancsi után lágyan kefével fésültem.el is múlt.
2010. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fürdés elött kb 1 órával olajozd jol be a kis buksiját tegyél rá egy kis sapkát aztán fürdés elött dörzsöld meg neki rongy pelenkával.
2010. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bocsi.szóval pancsi előtt 20 percel.
2010. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az szép...akkor nem csoda hogy ilyen neki.

azt mondta a védőnő,pancsi után kenjem be jól a fejbőrét és kész,ne is mossam le...

köszi a válaszokat

2010. ápr. 22. 19:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a jó vérellátás a fontos, akkor nem lesz koszmós. Én mindig törölközővel megdörzsölöm a kis fejét fürdés után és megfésülöm erősebb szőrű hajkefével. A klinikán mondták, hogy akár sörtés körömkefe is jó!
2010. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vagy probald ki esetleg a babé sampont, 2ezer forint de honapokig kitart, ha azt veszed ugy nem is olyan huzos. Egyebkent fürdes elött egy oraval kb es sapit ra, de az en kislanyomnak igy mindig visszajött, ezert valtottunk a babéra és be is vált.
2010. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ÉN KÖZVETLENÜL FÜRDÉS ELŐTT OLAJOZOM AZ EGÉSZ BABÁT, PÁR PERCET HAGYOM „ÁLLNI”, MÍG LEVESZEM RÓLA A PELUST. uTÁNA FÜRDÉSNÉL FEJET IS MOSUNK, DE MÁR NEM KRÉMEZEM A FEJÉT, CSAK A GYEREK TÖBBI RÉSZÉT. NINCS KOSZMÓJA.
2010. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez jó. Előtte kell beolajozni. Fürdésnél alaposan lemosni fürdetővel és utána ha szárazra törölted baba hajkefével átmaszírozni a fejbőrt. Lehozza mind.
2010. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem anyósom hozott egy horgolt kis terítőt, régen azzal szedték le a koszmót. És tényleg bevált! Előtte én is beolajoztam, sapit rá, aztán a vízben a horgolt kis terítővel töröltem le a fejét. Kb. 2 nap alatt elmúlt róla.
2010. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen én is előtte!De a lányomnál egy idő után mégis mindíg viszajött(hiába váltottunk sampont),készítettem külön egy kis pohárba tiszta vizet és még plusszba leöblítettem neki alaposan,ne maradjon benne sampon!Utána teljesen elmúlt!
2010. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!