Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ez? Alvásprobléma...

Hogy lehet ez? Alvásprobléma megoldása?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

ez az anyuka vagyok, és hát az éjszakánk: fiamat fürdés előtt főzelékkel megetettem, majd jonsons aludj fürdetővel fürödtünk, ezután ciciztünk, és letettem a fiam, le is aludt. azonban 1 óra mulva ahogy szokott kelt :S nah megint kezdődik. cicire tettem 9 előtt. majd vissazaludt, én közben elkezdtem olvasni a suttogót, letesz/felvesz módszerrel ismerkedtem. gondoltam kipróbálom. legközelebb 11 körül mikor kelt kipróbáltam 5 perc kellett kb és visszaaludt.legközelebb 1kor kelt, ekkor cicire raktam ,nem vehetem el tőle egyik napról a másikra a cicit, legközelebb fél 4kor kelt ekkor is kapott cicit, és csak reggel 8kor ezután!!!hihetetlen!!! nem tudom minek köszönhetem a fürdetőnek, főzeléknek fürdés előtt, módszernek... de aludt a fiam és sokat!!!!én annyira nem, mert 5kor már keltem h baja van a gyereknek, mért nem sír... :) de ő aludt :) remélem ez a továbbiakban is így fog menni, a cicit lassan majd elhagyjuk éjjelre is. de a módszert folytatom!

ezt azért írtam mert tudom h több anyuka is hasonló dolgokban szenved, és h van "kiút" és megoldás. jó ez még csak 1 éjszaka volt, de már ez is haladás!!! :) annyira boldog vagyok!!!!!

mindenkinek köszönöm a biztató szavakat ,és a segítséget!!!!! :D


2011. jan. 16. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök!!


Viszont a cicire rakás nem felvesz-letesz módszer. ;))

2011. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen tudom!!!! de nem akartam egyik napról a másikra elvenni tőle az összes éjjeli cicijét. így is jóval kevesebbet volt cicin mint általában. meg a könyv szerint sem szabad egyik napról a másikra, szépen lassan fokozatosan. :)
2011. jan. 16. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk nem jött be, nem volt megoldás semmi, csak az idő! szerintem nincs tuti módszer, ami vkinek beválik, másnak nem.
2011. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!