Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » IKRES ANYUKÁK! Alvásprobléma?

IKRES ANYUKÁK! Alvásprobléma?

Figyelt kérdés
Már kivagyok Este 2 óránként kelnek felváltva azaz én 1 órákat alszom:(Ti hogy oldatotok meg az esti etetéseket vagy mit tegyek hogy ritkuljanak kicsit?3 hónaposak és még mindig ugyabúgy ugyanannyiszor kelnek:(Vag yfogadjam el és idővel megoldódik???Köszönöm a segítségeteket:)
2011. márc. 12. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt. :( 5,5 hónapos korukban kezdett ritkulni. Én anno olyan tanácsot kaptam, hogy csakis egyszerre etessem őket, vagyis ha az egyik felkel, keltsem fel a másikat is. Nekem ez túl katonás volt, így maradt minden a régiben.

Bár segíteni nem nagyon tudtam, sok kitartást és türelmet kívánok Neked!

2011. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos tanácsot én sem tudok adni, csak azt mondhatom, hogy kitartás. Az enyémek nem sokkal 3 hónap után kezdték átaludni az éjszakát onnan már minden egyes nappal jobb és könnyebb lett. Most így lassan 2 év távlatából az első 3 hónapra gyakorlatilag alig emlékszem annyira fáradt és kimerült voltam. De nem sokára jobb lesz:) Kitartást!
2011. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi csajok,ill. sorstársaim a hozzászólásokat.Igen titkon én is azt remélem,hogy nem sok van már hátra és majd szép lassan ritkulnak a felkelések,akkor még kitartok:))Szép estét nektek:))
2011. márc. 12. 19:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Szoptatsz?Elég nekik a tej,mindkettejüknek?Nem az éhség miatt ébrednek?Nekem anno ennyiszer azért nem ébredtek fel,de én úgy csináltam,h mikor felsírt az egyik,akkor vittem magammal az ágyba,és szopi közben aludtam,persze ő is belealudt a cicibe.Aztán mikor a másik ébredt kb. 2-3 óra múlva,akkor visszavittem az épp cicin lévőt a kiságyba és csere volt.Így nagyjából aludtunk mindannyian.Ettől függetlenül később nem szoktak oda az ágyba,mindenki aludt szépen a maga helyén.Próbáld meg h beleteszed őket pólyába,v ha azt már nem viselik el,kicsit szűkebb hálózsákba.Kitartást!
2011. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szia.Igen szoptatok is de pótolok is nem éhesek mikor leteszem őket mert addig nem is alszanak vissza amíg meg nem eszik a kis adagjukat.Hajnal fele már csak tápszert adok mert olyankor már fogyóban van a tej és csak azzal tudnak visszaaludni.De mostanában azt csinálják hogy esznek és mikor leteszem őket hasra akkor mintha mászni akarnának mozognak össze vissza és ezt mind úgy hogy közben alszanak.Nem értem ez most mi de fárasztó számomra:(Na majd alakul...
2011. márc. 12. 21:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért alszanak hason?Nem lenne jobb nekik háton,lehet azért mocorognak,mert nem jó nekik?Voltatok esetleg korán?Mert ott is könnyen hozzászoknak a 3 óránkénti evéshez,és nehéz őket leszoktatni róla..
2011. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ők akartak hason,az elsőszülött mióta hazajöttünk úgy alszik,az öcsike meg azóta mióta kiderült hogy köldöksérve van ill. mondhatni már volt és mondták legyen sokszor hason,onnastól ő is így szeret aludni.Már megpróbáltam háton is de nem mert akkor meg a kezükkel kalimpálnak össze vissza és nem hogy visszaaludnának hanem felkeltik ezzel magukat.3 óránként?????????Soha nem ettek 3 óránként,este 2 nappal másfél óránként kérnek:)
2011. márc. 12. 21:48
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi az hogy voltunk-e eseteleg korán??Nem értem
2011. márc. 12. 21:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Koraszülött osztályon voltak e,mikor megszülettek?Ott hozzászoknak a 2-3 óránkénti evéshez.Szerintem amíg nem érik magukat utol súlyban,addig sűrűn esznek majd(legalábbis az enyémek így voltak,nem tudom a tieid mennyivel születtek).Bocs,csak a magam tapasztalatát írom.
2011. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hali.Bocsi,hogy itt értetlenkedtem így már leesett mire gondoltál:)

Nos ez az hisz olyan súlyban vannak és születtek mint amilyenben van hogy 1 baba sem született:)

3360gr és 3500 grammal születtek a 37.héten

most 6,5 és 7kilósak nem pici babák.ÉS csak esznek csak esznek,nőnek mint a gomba kegyetlen nagy étvágyúak:)nem tudom mikor kezdenek vagy mitől kezdenek majd ritkulni ezek a felelések de már nagyon várom:)

2011. márc. 13. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!