Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jöhet-e ilyen korán a foga?...

Jöhet-e ilyen korán a foga? Honnan fogom tudni amikor majd jön a foga?

Figyelt kérdés
Három hónapos lesz a kislányom 1 hét múlva már most nagyon sokat nyáladzik, akkor is a kezét eszi, amikor biztosan nem lehet éhes.
2011. jan. 16. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy hallottam ismerősöktől, mindenkinél ezzel kezdődik. Én kisfiam is 2,5 hónapos kora óta napi 1 liter nyálat folyat el :-), és saját öklét rágja, illetve bármit, ami keze ügyébe kerül, rág, dörgöli a felső inyéhez, de még nem bújt ki fogacska. 5 hónapos most.
2011. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a kislányom ugyanezeket produkálja 2 hós kora óta.most 8 hós és még egy foga sincsen.
2011. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen jöhet.nálunk ugyanez volt,nyálzás,kézevés,orditás,és 4 honaposan kibujt a két alsó fogacska.most jön a 13-ik,de mi már 1 évesek vagyunk.
2011. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is 2 hónaposan kezdte, most 3 hónapos de még nincs foga :)
2011. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Ordítás nálunk is van, néha csak úgy elkezd ordítani, ordít megvigasztalhatatlanul, majd pár perc múlva minden jobb lesz, akkor ez is már a fogzás egyik jele?
2011. jan. 17. 07:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy már egy hónapja. Ha nagyon ordít a textilpelust rátekerem az ujjamra és picit megdörzsölgetem vele az ínyecskéjét. Azt nagyon szereti és elcsendesedik. Mi amúgy 7-én múltunk 4 hónaposak, fog még nincs.
2011. jan. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen johet....az en kisfiam 3 honapos volt mikor kijott az also 2 foga.
2011. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is kb. két hónaposan kezdte, hogy nagyon folyt a nyála, és ette a kezét. Majdnem 6 hónapos volt, amikor kijött két foga.
2011. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!