Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fajta Habtapi rákkeltő?...

Melyik fajta Habtapi rákkeltő? Mindegyik az?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A tv-ben a pici darabokra szétszedhetős volt, nekünk mesefigurás van, nem tudom, azt ugyanúgy gyártják, ugyanolyan az anyaga? Nem volt olcsó. :(
2011. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekünk állatos volt, én reggel kidobtam, amúgy sem játszott vele, az ágy alatt volt néha előszedte kidobálta megrágta :(:( hmmmm aztán ennyi. Úgyhogy kuka. Nem fog hiányozni.
2011. jan. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem dobom ki az biztos, nem sűrűn játszik rajta...
2011. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is állatos van, én se dobom ki. Úgy érzem, ez megint csak egy felesleges pánikkeltés volt. Eleve nem értem, hogy mikor forgalomba kerülnek, akkor nem vizsgálják ki őket? Meg nem mondtak semmi pontosabbat, hogy mennyire veszélyes, meg hogyan, pl. ha szájába veszi, vagy csak azért tiltották be, mert tartalmazza azt az anyagot...

Ez ilyen "nesze semmi fogd meg jól" információ volt. De én úgy gondolom, hogyha igazán veszélyes lenne a gyerekekre, akkor nem csak azt hangoztatták volna, hogy a boltok már nem árulhatják, hanem tanácsolták volna, hogy akinek van ilyen, az dobja ki.

Az meg a másik fele, amiről kérdeztél is, hogy mindegyikbe van olyan cucc? Vagy csak egy bizonyos fajtában? Mert ha azt nézzük sokféle van, többféle gyártótól, csak nincs akkor mindegyikbe...

2011. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az a furcsa, hogy nem lehetett mindenhol hallani róla. A TV 2 foglalkozott vele, az RTL nem. Na ilyenkor mi van???
2011. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi, majd kitalálnak nem mérgezőt 2x ennyiért... Több éve létezik már több száz gyerek ezen nőtt fel, és volt hír róla, hogy valakinek ettől lett baja?! Én nem hallottam róla. 2011 van és nagyon okos tudósok, fejlett tudomány lassan már a levegőt se szabad belélegezni mert abban is mérgezőt és rákkeltőt találnak.
2011. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!