Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesti anyukák! Jövőhéten...

Budapesti anyukák! Jövőhéten megyünk Budapestre Pécs mellől! Szeretném ha irnátok nekem olyan bababoltokat és felnőtt ruhaboltokat ahova érdemes elmenni, outleteket esetleg? És ha nem gond akkor cimeket is szeretnék kérni!

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Brendon. Címe: Budapest XIII., Váci út 168.
2011. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem az outlet, ugye?
2011. júl. 25. 09:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Baby outlet.Soroksári úton.Interneten rajta van a pontos cím is, meg tudod nézni.Tücsök baba bolt is jó.Neten az is fent van.Remélem tudtam segíteni.
2011. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Siklósról szoktam menni :). Elefáni, és Minimanó-ba.
2011. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. keresek címet és megírom
2011. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minimanó: 1149 - Budapest, Nagy Lajos király útja 112 Elefáni: 1182 Budapest, Petőfi utca 14/a. (én ide szoktam menni, de keress rá a neten, mert több helyen is van, hátha valamelyik közelebb van hozzád.
2011. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megint én. Pesten nem tudom pontosan hol van baby háda turi tuti jó olcsó cuccok ha érdekel akkor megkérdezem anyósomat ő jár oda.
2011. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!