Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok valamit azzal...

Hallottatok valamit azzal kapcsolatban hogy a habtapi mérgező lenne?

Figyelt kérdés
Állitólag a TV2-n volt tegnap hogy rákot okoz....
2011. jan. 17. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Manapság mi nem okoz rákot?

A bolti bébiételek sem éppen rákmegelőző hatásúak a sok tartósító miatt (mindegyikben van!)

2011. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, szombaton volt benne, hogy rákkeltő anyagot tartalmaz. De semmi konkrétat nem mondtak, hogy melyik fajtába találták, mert ugye több is van, és hát akkor csak nem mindegyikbe van olyan...

Meg csak annyit mondtak róla, hogy a boltokba betiltották az árusítást, de arról egy szó sem esett, hogy valóban mennyire veszélyes ez, hogy akik már vettek, azok dobják ki vagy ilyesmi. Meg az ok, hogy olyan cucc van benne, de nem megenni fogja...játszik rajta, meg max a darabjait a szájába veszi, attól nem hinném, hogy bármi baj történik. Nekünk is van, és nem fogom kidobni. Meg mondjuk a tv-be amit mutattak az olyan merevebb volt, és könnyen törős, az lehet, hogy abból könynebben lenyelnek darabokat, de a miénk rugalmas, nem törik. Úgyhogy kár felfújni.

2011. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Már volt ezzel kapcsolatban pár kérdés itt. A gyártásához felhasznált formamidról derült ki, hogy rákkeltő hatása van, ez pedig párolog a habtapiból.

A bébiételekben (amiket én ismerek) nincs tartósítószer, nézd meg az összetevőket. Konzervgyárban dolgoztam, ahol többek között bébiételeket is gyártottak, tudom, hogy ami ott készül, nem tartalmaz káros anyagokat.

2011. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk marad a habtapi a földön,már 12 éve megvan.Igaz a 12 éves nagylányom összeszedte az apróbb részeket újra az öccséért aggódva.Mert amíg mindent evett,addig a szekrényben pihentek az alkatrészek,de már meg tudja különböztetni az ehető-nem ehetőt.De ez a hír tényleg hiányos!!
2011. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg betiltották az árúsítást? Pedig most akartam venni:(
2011. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!