Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez? Nem értem....

Miért van ez? Nem értem. (alvási problémák)

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos, minden este az a menetrend 7 fél 8 fürcsi, kajcsi szunya egy óránt át. fél 9 körül felébred. 10 kor visszaalszik egy fél órát, és megint fent van fél 12 12 ig! Minden este, menetrend szerűen! Mit csinálhatnék? A zajhoz hozzá van szokva nap közben én teszek veszek nem ébred fel...De este ezek a fél órás alvások; nem tudom hova rakni?! Mit tehetnék hogy mondjuk 10 kor elaludjon rendesen?
2011. jan. 18. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk mis ugyanez a helyzet.Csak az én kis pöttömöm 10-kor már alszik.Fürdés előtt alszik???Mert mi úgy szoktuk,hogy 5-fél 6 körül van kaja,utána elaszik kb fél 7-ig aztán én nem húzom tovább fürcsizünk is.Fürdés után meg már nem alszik vissza,bár van rá példa,hogy majd lecsukódik a szeme,de akkor nem hagyom.És eszünk fél 9-9 közt büfi,esetleg peluscsere,odakucorodok mellé még egy órát kb,mert bármit csinálunk fent van aztán elaszik.Még egyszer megébred de akkor megnyugtatom és ennyi.Nálunk a nagyágyban alszik el,de áttesszük a kiságyba utána.Nekünk ez vált be.A lényeg az volt,hogy ne fürdés után durmoljon be,mert akkor még úgysem alszik el utolsó evés után,hanem inkább fürdés előtt szundizzon még egy kicsit.
2011. jan. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első kisfiam volt olyan,ha fürdés után elaludt(fél 9),akkor felébredt fél 10-10 kor és fent volt éjfélig.Na,mondom ezt nem és nem hagytam elaludni,csak 10-kor,ilyenkor már nem ébredt fel,csak hajnalban szopizni.

Második fiammal már szerencsésebb vagyok,szinte bármikor letehetem,elalszik és reggelig fel sem ébred.

2011. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ne hagyjam elaludni? De akkor meg tulpörög...! Nahh mindegy hát akkor majd megpróbálom...Nem hagyom aludni! Köszi a válaszoakt!
2011. jan. 18. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!