Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lenne egy pár problémám....

Lenne egy pár problémám. Válaszolnátok rá? Alvási problémák!

Figyelt kérdés

1 hónapos a babónk, és köztünk alszik. Cicin alszik el, és ha átteszem az ő ágyába felébred akkor is ha fél órát hagyom aludni és ugy gondolom hogy már mélyen alszik.


Ha elalszik a büfi alatt felébred, és nem birom visszaaltatni sehogy...! Csak megint cicin...de ez meg igy egy körforgás lesz...! ÉS emiatt éjjel 1 2 felé alszik el, pedig egész nap fent van!! De nem birom hamarabb elaltatni...! Mindig felébred!


Semmi magánéletünk nincs, mert mire elalszik a tökös már ppárom is alszik, és még az sincs hogy ölelkezve aludjunk el. Már eléggé kivagyok...:(


Mit csináljak? A kiságyra szerelhető forgó izé:) lekötné annyira hogy ott elaludna?


Nektek mi segitett hasonló helyzetbe?


2010. nov. 10. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Milyen magánéletre vágysz egy 1 hónapos baba mellett? Most ez a természetes, és nem te vagy az egyetlen akivel most ez történik. Elárulom, hogy a babák 99%-a ezt csinálja 1 hónapos korában, a maradék 1%-nak nagyon szerencsés szülei vannak. El fog múlni ez az időszak is, és akkor élhettek magánélet és összebújhattok este.

A forgó izét ki lehet próbálni, de nálam 1 hónaposan még csak megijedt tőle, csak 1-2 hónappal később kezdte el szeretni.

2010. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezek a napok/hetek/hónapok erről szólnak most. Sztem barátkozz meg a gondolattal, a kisbabádnak csakis Rád van most szüksége! Az esti ölelés is visszajön előbb-utóbb, de talán próbáld meg, hogy nem fekteted be közétek a picurit, hanem addig virrasztasz vele, akár egy fotelben üldögélve, akár sétafikálva, amíg el nem alszik. Hidd el, előbb-utóbb elfárad majd..nagyon nehéz lesz, mert előfordulhat, hogy ő csak reggel 7-kor "gondolja úgy", hogy ideje aludni, de elmúlik ez az időszak is egyszer. És most úgysincs más dolgod, mint neki megadni mindent. A porcicák megvárnak, ha meg zavar valakit, akkor az tehet Neked egy szivességet! (pl segíthet).
2010. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Magánélet alatt természetesen nem sexre gondolok! Ugy gondolom hogy szeretetre akkor is szüksége van mikor van egy újszülött babád! Sőt talán akkor van rá jobban szükséged hisz egész nap egyedül vagy, sir sir sir és sir...és nem tdusz mit csinálni, ki vagy készülve...! Szerinted nem kell a párodtól a szeretet, és magánélet???
2010. nov. 10. 15:21
 4/18 anonim ***** válasza:

A forgó nálunk is csak 2-3 hónapos korában kezdte érdekelni a babát.

Én azt javaslom, sürgősen olvasd el a Suttogó mindent megold könyvből az altatásról szóló részt. Még nem késő jó alvási szokásokat kialakítani. Szerintem segíteni fog, még ha nem is tartasz be belőle mindent szó szerint.

2010. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Természetes én sem elsősorban a szexre gondoltam magánélet alatt. De most tényleg a baba az első, és ha nálatok eddig este volt idő a magánéletre, akkor most a baba érdekében át kell tenni más időpontba, mondjuk reggelre, vagy amikor épp lehetőség van rá. Sajnos ez ilyenkor így működik, felborul a rend, majd visszaáll kinél előbb, kinél utóbb, de hidd el, mindenkinél így van.
2010. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Jaa, hát akkor ne magad hibáztasd!!! A párodnak ez a baba ugyanúgy a gyereke és én el sem tudom képzelni, hogy az én párom édesdeden alukáljon, amíg én virrasztok a pici mellett. Az megint más, hogy megpróbálom úgy megoldani, hogy őt ne ébressze fel a baba, de nálunk az apuka ugyanúgy kiveszi a részét a dologból, mint én. Van, hogy hamarabb ugrik a kiságyhoz, mint ahogy kinyitnám a szemem. Azért, hogy segítsen! És nekem ez elég bizonyíték és elég gyengédség a részéről..

Próbáld meg(ha minden kötél szakad), hogy a babát nem kettőtök közé teszed, hanem csak simán magad mellé és akkor az esti ölelés is belefér és a baba is nyugodtan alszik. Lehet most már olyan kiságyat kapni, amit a szülők ágyához lehet csatlakoztatni, így közvetlenül melletted van a baba, de nem kell félned, attól, hogy leesik.

2010. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát igen...tudod az a baj h nem tudjuk sehova máshova berakni...!! 23 éves vagyok. Baba előtt mindig mentem, szinte minden nap.

Most nem tudok...mert fuj a szél, mert egész nap a cicin lóg, ha elmegyek sétálni üvölt a babakocsiba...és nem nyugszik...!

És kivagyok bukva h egész nap itthon vagyok, de még meleg kajával sem tudom apát várni mert gyerkőc nem hagyja. :(


És nagyon félek h emiatt tönkremegy a kapcsolatunk:( Nincs miért hazajöjjön. Ez persze túlzás de a gyerek csak engem akar, nála sir mert nincs cici...meleg kaja sincs, és még megszeretgetni sem tudjuk a másikat...!!


Félek ebbe tönkremegyünk...

2010. nov. 10. 15:42
 8/18 anonim ***** válasza:

Anya vagy, még gyermekágyban, és kiscsecsemőd van, aki a nap 24 órájában, éjjel-nappal az anyjára van utalva. Nem tudom, min csodálkozol... Pihenned kellene és éjjel-nappal szoptatnod, hogy legyen elég tejed, nem pedig apának vacsorát főzni, pláne nem szexelni egy hónappal a szülés után, a hathetes kontroll előtt.


Ha a kapcsolatotok nem bír ki egy csecsemőt, akkor az nem is kapcsolat volt, csak egymás mellett élés.


A kiságyra szerelhető forgó izé kb 2-3 hónapos kortól fogja pár percig lekötni a babádat, de elaludni attól se fog egyedül. [link]


Ha hordozókendővel mennél sétálni babakocsi helyett, talán nem üvöltene a babád. Sajnálom őt, hogy tehernek érzed, ahelyett, hogy örömforrás lenne az életetekben.


Az együttalvás remek dolog, használjátok ki. Ha a babát nem próbálod áttenni a kiságyba, hanem hagyod, hogy a nagyágyban aludjon, akkor nem kell éjjel felkelned szoptatni, csak felhúzod a pólód, és mindhármótoknak meglesz az éjszakai nyugalma. Később még bármikor be lehet szoktatni a kiságyba, vagy leszerelitek a kiságy egyik oldalát, és a nagyágy mellé toljátok. Szexelni a ház bármely pontján lehet, amíg a gyerkőc alszik, legyetek kreatívak.

2010. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nos csak ido kerdese es minden megoldodik, de ne vard el egy honapos kisbabatol, hogy leteszed es alszik. Kb 3 honapos korara alakul ki egy kis rend az o eletebe, el tudja kulonitteni az ejszakat a nappaltol stb. Addig meg kitartas. A parod meg legyen megerto, nem dol ossze a vilag ha nincs avacsora, esetleg o magank kell osszedobjon vlamit.
2010. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16:29-es vagyok. Bocs, most látom, hogy szeretgetés alatt nem szexet értettél, hanem ölelést és hasonlót. Meg lehet találni a módját, az idejét, azért egy 1 hónapos baba még elég sokat alszik.
2010. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!