Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőtök szokta e jelezni...

A védőnőtök szokta e jelezni amennyiben várhatóan eljön hozzátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 10:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%
Ne úgy fogd fel,hogy csak a te irányodban van ez a ,,nemszolókelőre" dolog. Nálatok csak szimplán neveletlenségről lehet szó. Értsd meg, vannak sajnos olyan családok ahol kellenek az ilyen meglepik.
2011. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Ha nem jelzi,hogy jön,akkor be se engedem!Úgy csinálok,mintha otthon se lennék.Mivel nincs kerítésünk,de nagy a telek és a domb közepén vagyunk ezért autóval feljön és dudál.A kutya miatt nem mer lejönni az ajtóhoz,de telefonon meg se próbált felhívni.Így járt.Ezt már 2x eljátszotta,azóta felhív,hogy ne legyen potya útja!De volt már olyan,hogy felhív és megkérdezi,hogy itthon vagyok-e.mondom,hogy igen,amire azt mondja,hogy jó mert 5 perc és itt van! -.-"

ez délelőtt 9-kor,mikor a gyerekkel felkelünk és még pizsamában flangálok!Az ilyet sem szeretem!Hívjon fel egy órával előbb és kész.Nem először járt itt,tudja,hogy nem egy nagy lakás,nem mocsokban nevelem a gyereket.De ő már csak ilyen!

2011. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
nálunk mindig előre megbeszélt időpontban jön, és amikor ott van már egyeztetjük a következő látogatást
2011. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

nem semmi amket olvasok.

Képesek bejelentés nélkül megzavarni egy család életét? Eszméletlen!

Nálunk még 8 hét van a baba érkezéséig, de csak egyszer próbálja meg ezt, én tuti elküldöm melegebb éghajlatokra!

Gondolom a romákhoz meg ki se mernek menni...

2011. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hozzánk nem jön házhoz csak amikor megszületett a fiam.Mi minden hónapban viszük a rendelőbe mérni a gyereket.Megis kérdeztük tőle,hogy ő miért nem jön váratlanul,mint sokan másokhoz és azt mondta,hogy látja,hogy minden rendben van nálunk szépen fejlődik a fiam és nincs rá szükség,hogy váratlanul beállítson.
2011. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Az enyém havonta kívánja látni a gyereket a tanácsadáson (egy éves kor után is), és havonta jön hozzánk. Két hónapja lakunk itt, először szólt előtte, hogy jönne, másodszor pedig csak betoppant, és én is azt mondtam előtte, hogy nem engedem be, ha váratlanul jön, de hülye voltam, nem néztem meg, hogy ki az, illetve mást vártam. A fiam egyébként épp az ebédjén volt túl, tettem volna le aludni, úgyhogy az előszobánál nem hívtam beljebb a hölgyet. Az, hogy itthon vagyok a kicsivel, nem azt jelenti, hogy nincs semmi dolgunk, hogy nem lehetünk távol, vagy hogy ne lennének alkalmatlan pillanatok.


A korábbi védőnőnk egyébként kétszer volt nálunk egy év alatt, előtte egy héttel szólt, tanácsadásra mindig pontosan jártunk, ott megbeszéltünk mindent, és ez így volt jó.


Hihetetlen, hogy egyesek mit művelnek... kertkapu nyitogatás, szobába betoppanás...

2011. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Akkor jó ha van ellenpélda!Az én védőnőm egy tündér, ki kéne tüntetni, a legaranyosabb, legmegbízhatóbb szerintem az összes közül. Sosem zavar, jóval előtte szól, mindenben segít!És várom,mikor jön, mert örülök neki!
2011. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ó persze, szokta... Egy fenéket. Oké, hogy kell rajtaütésszerűen is jönniük mindenkihez, jöjjenek is meg menjenek az olyanokhoz, ahova tényleg kell.

Még egyetlen egyszer nem szólt, mielőtt jött, már ha jött. De azt bezzeg mindig megkaptuk, hogy nem voltunk otthon. Ne gondolja már senki, hogy egy anyukának a négy fal közt kell ülnie a gyerekkel non-stop. Mi igen is sokat járunk sétálni, megyünk a mamához, unokatesókhoz játszani stb. Egyébként októberben keresett, épp csak apa volt itthon, aztán azóta se jött még csak tájékunkra sem, holott itt lakik 15 sétára tőlünk. Én ugyan nem futok utána. Ha akar valamit, megtalál. Tanácsadásra a dokihoz megyünk mindig, rendszerint ott ő soha nincs jelen, mindig más védőnők vannak, így néha se találkozunk.

2011. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Az enyém egyszer próbálkozott a rajtaütéssel. Naná,hogy nem engedtem be. Aztán hívott,én meg mondtam neki,hogy itthon voltunk, hallottam is, de épp altattam a gyereket, ezért nem nyitottam ki. Azóta illemtudóan telefonál pár nappal korábban.

Egyébként én sem szeretem, ha bárki csak úgy betoppan hozzánk.

2011. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig szólt, leszámítva az első 6 hetet, akkor meg mindig ugyanakkor jött :)

De eleinte csak aznap felhívott, hogy fél óra-óra múlva ott van, én meg mondtam hogy nem vayunk itthon!Így hamar rájött előző nap vagy két nappal hamarabb telefonáljon!Mi minden nap megyünk délelőtt délután!Így nehéz minket otthon találni, és még ébren is legyen a lányom4 :)

2011. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!