Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőtök szokta e jelezni...

A védőnőtök szokta e jelezni amennyiben várhatóan eljön hozzátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 10:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Mindig!Sms-t küld!És ha nem jó csak visszaírok neki!
2011. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen . elötte egy nappal sms-t ir. én mindig visszairok Neki.
2011. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk nem szokott szólni, egyzser csak kopogtat.
2011. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is cak kopogtat.Nem szokott bejelentkezni.
2011. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%
Az enyém sem szólt előre soha, csak megjelent... Szerencsére csupán 3x volt nálunk...
2011. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
65%
be se engedem ha elötte nem hív.
2011. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem,mert néha nagyon alkalmatlan pillanatokban érkezik és ennek ellenére feltart.

Például,ha éppen orvoshoz viszem a gyerekeket,ahonnan nem lehet elkésni,mert időpontunk van.

2011. jan. 18. 10:19
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem fel szokott hívni előtte, hogy mennek ki "terepszemlére", otthon vagyok-e, és ráérek-e? Szó nélkül sosem jön.
2011. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
71%
nálunk fele-fele arányban. Volt, hogy hívott de aznap általában nem volt alkalmas nekünk a látogatás, így jött másnap. De volt, hogy csak beállított, akkor marha ideges lettem. Utóbbi idöben meg nem is jön szerencsére, havonta 1x úgyis megyünk oltatni vagy ellenörzésre. Böven elég ha akkor látja...
2011. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%

Általában előtte felhív egy órával. De volt már, hogy csak úgy jött. Egyszer nálunk is nagyon alkalmatlan volt, pont aludt a kicsi, mi meg összebújtunk. Anyukám meg pont kinn volt, és beengedte, és szólt, hogy itt a védőnő...marha jó...

Aztán egyszer volt még egy alkalom, de akkor nagyon rossz éjszakánk volt, mert meg volt fázva a baba, és sokat fenn voltunk, úgyhogy aludtunk még 9-kor, mikor jött, és akkor hoppon maradt. Legközelebb megint telefonált, mielőtt jött.

Nem szeretem az ilyen váratlan látogatásokat. Nem kell beengedni, ha nagyon alkalmatlan, aztán majd hozzászokik, hogyha nem akar potya utakat tenni, akkor előtte szóljon.

2011. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!