Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vegyem majd be? Nem ide...

Mikor vegyem majd be? Nem ide való a kérdés, de Ti Anyukák fogtok tudni válaszolni Nekem.

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót kell majd szednem,amikor megjön a mensesem.Az első napon kell bevenni,ezt tudom,Viszont a petefészek cystám miatt(ezért kell a fogamzásgátló),a mensesem megjön pl. hétfőn,s aztán majd szerdán kezdődik az "igazi" menses.Akkor most hogyne vegyem be?Hétfőn??

28 éves vagyok,de 8 éve nem szedem a tablettát, s most nagyon tanácstalan vagyok.


2011. jan. 18. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
-én tuti inkább a nőgyógyászomat -v. háziorvost - kérdeznék meg.
2011. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, hétfőn kell bevenned az első tablettát, amikor elkezdődik a vérzés (a mennyiség nem számít ebben az esetben). Sokan nem is tudnák eldönteni, hogyha csak az "igazi" erős vérzéstől kéne bevenni a tablettát. :) Mivel vannak olyan nők is, akik kevésbé véreznek.
2011. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked második válaszoló. :) így fogok tenni.
2011. jan. 18. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen. Sőt nekem anno a nőgyógyászom azt mondta, ha pl. hétfőn este 11kor kezdek el vérezni - és még nem alszom, akkor még aznap vegyem be az első tablettát, s onnantól (tehát a hétfői dátumtól) számoljam a menstruáció első napját (pedig csak 1óra maradt abból a napból. :)
2011. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!