Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciklusos kérdés! Anyukák,...

Ciklusos kérdés! Anyukák, akik már nem szoptatnak! Normális ez, vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja nem szoptatok.Meg is jött, 10 napig tartott.Nem volt erős egyik nap sem, és gondolom a terhesség miatt a méhem is nagyobb, erre fogtam, de nem tetszett különösebben..Aztán elmúlt, 3 nap szünet, és azóta barnás folyásom van.Félidőben kezdődött, és a hasamat is éreztem, gondoltam, peteérés.De azóta sem múlik el.5 vagy 6 napja tart.szívem szerint elmennék orvoshoz, de a TB-s rendelés délelőtt van, és egyedül vagyok itthon a babámmal.A szüleim üdülnek, anyósom 100 km-re van ,nincs kire bíznom.A fogadott orvosomhoz most nem tudok menni, mert 10 ezer ft ezért nagyon nagy luxus.Mit csináljak?Volt valakinek ilyen?Lehet, hogy gomba okozza?
2011. júl. 5. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első két hónapom, volt ilyen össze-vissza. Nem időre jött meg, volt köztes vérzés is, pedig nekem soha nem szokott ilyen lenni, de aztán beállt.


Szerintem várj meg még egy ciklust, de ha fájdalmaid lennének, akkor mindenképp nézesd meg magad, biztos, ami biztos.

2011. júl. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy köztes vérzés, de barna..persze, lehet vértől is.Fájdalmaim nincsenek, csak egyik este volt.Nagyon zavar, mert már 3 hete kínlódok.Köszi!
2011. júl. 5. 07:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmennék a tb-és orvoshoz, vinném a babámat. Majd addig az asszisztens kicsit figyel rá, ameddig "bekukk" van.

Általában előre is vesznek, hamarabb behívnak. Sajnos járnom kell orvoshoz, és nem tudom kire hagyni így viszem magammal.

2011. júl. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de babakocsival mennénk, azt is toljam be a rendelőbe??Kicsit macerás, de lehet, hogy így lesz, mert nyugtalanít nagyon.
2011. júl. 5. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!