Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vagytok még úgy, hogy a babád...

Vagytok még úgy, hogy a babád este elalszik maga de napközben nem? Csak sír a kiságyban míg föl nem veszem és el nem ringatom. Hogy altassam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Fordítva van nálunk. Bár én nappal úgy altatom, ahogy igényli. Akkor fektetem le, amikor látomrajta, hogy már álmos. Elég furán van ez nálunk, mert van úgy, hogy 3x is alszik, van, hogy csak 1x. Most bújik az első két fogacska, talán ezrét vagyunk ennyire "rendetlenek".

Este nehezebben alszik el.

8,5 hónapos.

2011. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A váalaszom, próbáld meg, hogy akkor fekteted le, amikor már látod, hogy álmos.
2011. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Napközben cicin alszik el vagy ringatom este pedig addig mászik,feláll,forog amíg annyira kifárassza magát,hogy elalszik:)amíg kisebb volt csak babakocsiban tologatva aludt el utána kapott ajándékba ilyen kiságyra szerelhetős altatózenés játékot arra 5perc alatt elaludt.9hós kisfiú anyukája
2011. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk este úgy alszik, mint egy angyal. Napközben viszont egy ördög. Én mindig akkor fektetem le, amikor látom rajta, hogy már nagyon álmos, viszont csak fenékpaskolás segítségével alszik el. Ha ez nincs, akkor csak hisztizik, meg forgolódik az ágyban. 6,5 hós kisfiú
2011. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a helyzet.. 8 hónapos kislány. Napközben rémálom, kétszer alszik, csak akkor teszem le, ha már álmos, de saját magát felébreszti, forog, felül, térdre áll. Este fürdés, evés, és alszik mint egy kisangyal.
2011. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor próbálom altatni, mikor már látom, hogy álmos, de még ha csukódnak is le a szemei, ha leteszem úgy felhergeli magát, hogy teljesen felébred, aztán már túl fáradt és azért is sír.

2011. jan. 20. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!