Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a "Minden...

Mi a véleményetek a "Minden gyermek megtanul aludni! " című könyvről?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni? Tudtátok alkalmazni a benne leírtakat? Babátok végig alussza az éjszakát azok alapján?
2011. jan. 18. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 20 hónapja várom hogy beváljon! Eddig semmi! :-) De már nem reménykedek. Az én fiam az egyetlen, akire ezek a trükkök nincsenek tanító hatással.

(Vagy csak én nem vagyok eléggé következetes?)

2011. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajándéknak szántam egy ismerősömnek, de beleolvasva nem adtam oda, mert csupa olyan dolgot írtak, ami teljesen összeegyeztethetetlen volt számomra, így másnak sem javasolnám. Persze, biztos van olyan, aki másként gondolja.
2011. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell az alvás megtanításához semmilyen könyv!!!

A titok:fürdés,evés azonos időben,pici játék,ha elálmosodott,belerakod az ágyába,cumi a szájába...természetesen sírni fog...bemész,megsímogatod,ha kell újra...az én fiam 4 nap alatt megtanulta.3 hónapos korában szoktattam rá,most 9 hónapos(21h-7h ig alszik általában)!!!

Persze türelmesen kell hallgatni a sírást,és kibírni hogy nem nem megyünk be hozzá!

2011. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én ajánlom ezt a cikket, leírja hogy miért nem tudnak a babák egyedül elaludni, illetve végigaludni az éjszakát

[link]

2011. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

A könyvet megvettem és azóta is alkalmazom a "kezelési tervet", ami igazán bevált. Kisfiam azóta nappal kétszer elalszik magától, illetve este 20 órakor, nem kell altatni. Éjszaka még meg meg ébred, de jó úton haladunk. Nekem sokat segített a könyvben olvasott információ. Mindenkinek ajánlom!!!!

2011. jan. 29. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Gratulálok! Akkor csak én nem vagyok rá alkalmas hogy megvalósítsam a benne leírtakat.

Egyébként nálunk is megoldódni látszik a helyzet, teljesen magától. :-)

2011. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!