Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtanul "nagy"ágyban aludni?

Megtanul "nagy"ágyban aludni?

Figyelt kérdés
A lányom 2 éves múlt és felmerült, hogy veszünk neki új ágyat. Néha elzsibbad a keze-lába a rácsosban, mert odanyomja. De félek átrakni, mert állandóan ficereg és olyan pózokban alszik, hogy leírhatatlan. Attól is tartok, hogy mindenfele el fog tekeregni alvás helyett.
2011. jan. 18. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

persze hogy magtanul, nem lesz ebből gond szerintem

arra vigyázz hogy ne essen le, vagy ha leesik ne legyen baja, vagy vegyetek egy leesésgátlót, vagy plédekkel rakd körbe az ágyat

az én babám másfél éves, de fél éjszaka velem alszik a franciaágyon, és a minap leesett, de volt pléd az ágy körül, és egy hang nélkül visszamászott :)

2011. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lassan 2 éves kislányomnak ilyen ágya van :

[link]

Mivel a kiságyba csak ordított ha betettük így már 1 éves korától ilyenbe aludt.Szóval neki már nem újdonsága szabadság,hogy jöhet mehet alvás helyett így ez nem okozott gondot,mire már rendesen megtanult járni.

2011. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ismerős kisfia már másfél éves korától egyedül alszik egy hatalmas franciaágyon :D

biztosan megtanul, csak arra figyelj oda, hogy ne essen le

emlékszem, amikor nagymamámnál aludtam, mindig az ágy mellé kellett rakni két széket, mert folyton lehuppantam álmomban :D

2011. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megpróbáljuk és (talán) bent tartjuk a szobában még a rácsos ágyat is. Mi is pont' azt a kinyithatót néztük ki.
2011. jan. 18. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem 2 éves volt a lányom, amikor arra az elhatározásra jutottunk, hogy biztonság ide-oda, jöhet a "járható"ágy! főleg az éjszakai szobatisztaság miatt... addig is éberen aludtam, de onnantól a nemlétező füleim is radaroztak egész éjszaka, hogy mikor esik le, mikor kezd garázdálkodni stb. merthogy persze a legmesszebbi szoba az övé! :-)

csak egyszer esett ki, de félálomban vissza is mászott és aludt tovább (mondjuk elég alacsony az ágya) és amin igazán meglepődtem, hogy reggel nem mer kijönni, hanem mikor felkel, akkor állatait felkarolva elkezd kopogni a szobája ajtaján és addig nem jön, amíg nem szólunk neki, hogy szabad! kiváncsi vagyok, meddig marad benne ez a jó szokása!

szóval ne aggódj, szerintem nem lesz nálatok sem gond, sőt ettől talán igazán nagylánynak fogja magát érezni! :-)

2011. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!