Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy a fogzástól van...

Lehet, hogy a fogzástól van folyamatosan eldugulva az orra?

Figyelt kérdés
Kisfiam nem tudja az orrán venni a levegőt, hiába orrszívózom ki neki, nem segít. Fogzástól lehet?
2011. jan. 18. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, kislányomnak most jött az alsó kettő egyszerre és 2 hétig el volt dugulva ráadásul ő még köhögött is. Elvittem orvoshoz azt mondta nem is ad rá semmit, mert a fogától van és ha láza lesz adjak neki lázcsillapítót. Szerencsére az nem volt. Azóta semmi baj.
2011. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a fiamnak 2!!! hónapig folyt az orra a metszőfogai miatt, mikor áttörte neki, abba is maradt, én is hiába vittem dokihoz, minden csak ideig óráig segített, ami a legjobb volt, az a sinupret , ez nekünk sokat segített.

2 napja törte át a 2. metszőfoga az ínyt, és ma láttam, hogy mellettük lévő is jön, tehát nekünk 4 fog dolgozott egyszerre, azért volt az orrfolyás. Nálunk volt olyan, hogy a légzésőr is beriasztott annyira nem kapott szegénykém levegőt. Én már tiszta ideg voltam.

2011. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, igazából az a furcsa, hogy nem folyik az orra, egész egyszerűen nem az orrán veszi a levegőt, mert az el van dugulva. Hiába szívom ki, nem jön semmi.
2011. jan. 18. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!