Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig adtok...

Mennyi idős koráig adtok (adtatok) tápszert/anyatejet a babátoknak?!

Figyelt kérdés
Úgyértem mikor hagytátok el teljesen a tápszert vagy anyatejet,amikor már felváltotta kakaó vagy tej vagy bármi más?!
2011. jan. 19. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Véglegesen 16 hónaposan választottam el. Azután már csak tejet kapott este és kakaót reggel.
2011. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5 hónapos koráig szopizott, 1 éves koráig tápszert kapott, majd a reggeli tápszert lecseréltem tejitalra, aztán 13 hónapos korától az esti tápszer helyett is tejitalt kap (Bebivitát). 16 hónapos lesz, tavaszig még biztosan marad ez. Aztán meglátjuk, hogy elfogadja-e a tejet.
2011. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hónapig tudtam szoptatni a kisfiam utána 1 éves koráig tápszert kapott majd miután betöltötte az 1 évet átálltunk a tejre. 8-9 hónapos korától a tápszerbe is lehet tenni egy pici kakaót vagy maci kávét.
2011. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sajna csak 4 hónapos koráig volt tejem,aztán tápszert kapott a babám.

Most 13 hós és 1 éves korától kapja a bolti tejet.

2011. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csak 2 hónapig szoptattam, de már ahogy megszületett, kapott tápszert. 1 éves korátol átálltunk a tejre, de másfél éves korában az esti tejivástol fájt a hasa, ezért este tápszert kap a 2 éves lányom. De reggel kakaót vagy rendes tejet iszik mézzel.

A tápszertől erősebb az immunrendszere.

2011. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az esti tápszert 13 hónaposan, a reggeli tápszert 12 hónaposan hagytam el a lányomnál, azóta tejet iszik.
2011. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 éves már elmúlt a lányom és még mindig tápszert kap. Tejet még soha nem adtam neki, kakaót is csak egyszer kóstolt.
2013. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!