Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is énekel?

Más babája is énekel?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 és fél hónapos, és pár hete, ha énekelünk neki, ő is rázendít, főleg anyukám hangját szereti. Annyira édes, meg tudnám zabálni. Megfigyeltük, ha énekelünk, és abbahagyjuk, ő is abbahagyja, ha 1 perc mulva ujrakezdjük, ő is ujrakezdi. A kisfiamnál nem emlékszem ilyenre.

Bocsi, lehet hülye kérdés, de nekem annyira tetszik, ahogy dalol!


2009. febr. 2. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon édes lehet!!!! Kis dalos pacsirta! :) Sok puszit kap érte az biztos.

Az én lányom nem énekel, de pl: ő rázza a fejét, ha azt mondom valamire, hogy nem! Vagy ha rosszat akar csinálni, már előre megrázza a fejét, jelzi, hogy nem szabad, de azért próbálkozik. Ez is cuki.:) És a zenét imádja, egészen picike kora óta, táncol rá. Most már 1 éves és amint zenét hala, csak úgy riszálja a kis pelusát! Zabálni való.

2009. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
énekelnek, és nagyon jó, hogy énekelnek, mert ez azt jelenti, hogy a hallása tökéletes, amikor énekeltek neki teljesen meg tudja különböztetni a magas hangokat a mélyebbektől:))
2009. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyem meg :)))
2009. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tündéri lehet a manód! Az én pasim nem csinálja, viszont va egy gagyi szám a holli doly, nálunk az a sláger, ha meghallja ezt a gagyi dalt elkezd a maga módján ugrálni, evickélni kezével lábával,"riszálja a popsiját". Mi még csak most töltjük 8-án a 7. hónapunkat..:) Bizonyára jól érzi magát a te menód is, és tetszik neki az énekszó. Az én fiam meg addig örüljön, amíg anyukája csak a zuhany alatt ad koncertet és nem borzolja más idegrendszerét.:)
2009. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok. Tényleg édesek, mikor énekelnek, vagy mikor már táncolnak, a kisfiam táncikált, meg a kis kezét rázta, nomeg a pelusát. :)

De akislányom hát nem semmi, komolyan eszméletlen, mert ilyenben még nem volt részem, énekelhetünk neki bármit, még a kappa hangung sem zavarja, eszméletlen.

Boldog babázást nektek, jó táncikat! :)

2009. febr. 3. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!