Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem szabad ültetni a babát...

Ha nem szabad ültetni a babát akkor hogyan etessem 6-7 hónapos lányomat? Pihenöszék? Vagy dönthetö etetöszékbe azért beletehetem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a kezedbe legyen, nem kell etetőszékbe vagy pihenőszékbe raknod, csak már akkor használj etetőszéket, ha már egyedül próbálkozik majd az evéssel.

2011. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lába, feneke az öledben és a háta-feje meg az egyik karodnak támaszkodik. A másik kezeddel eteted. Nem olyan bonyolult. :)
2011. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En a hordozoba tettem eveskor az elejen mindket gyerkocot.
2011. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pihenőszék, vagy dönthető etetőszék, esetleg bébihordó. Nyugodtan lehet ezeket is használni, arra találták ki, hogy használjuk. Én is próbálkoztam a kézben etetéssel. Egy rossz mozdulat (mármint a gyerek belekapott a tálkába), és máris a szőnyegről kaparhattam össze a bébipapit. :((
2011. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Én úgy etettem,hogy a kanapén kitámasztottam vánkusokkal.
2011. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a babahordóban etettem. De mivel már nagyon peckesen tudott ülni, annak ellenére, hogy felülni még nem tudott egyedül, csak max. ilyen félfekvésből, egy idő után átettem az etetőszékbe.
2011. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Nekünk a 0-13 kg-os autósülés vált be. Abba beleültettem, bekötöttem, letettem magammal szemben a földre és eresszed.
2011. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A gyógytornászunk azt mondta, ha a dereka támasztva van vagy a hóna alá nyúlva segíted az ülésben, akkor lehet ültetni, nem terheli a gerincét. Én etetető székben etetem, szopis párnával körbeölelve ültetem.
2011. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én vettem dönthető etetőszéket és imád benne lenni is meg enni is!És nem utolsó sorban könnyen le lehet törölni ha netán nem ízlene a kisasszonynak és kfújná az egészet.4 hónapos kora óta használjuk.
2011. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

lányom 5 hónapos és még ölben etetem üvegből. ha kanállal kap enni akkor pihenőszékben van, de ugye ő még csak 2-3 kanálnyit eszik.


mindenképpen dönthető hátú etetőszéket/pihenőszéket vegyél!

2011. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!