Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 9 hónapos, nem ült fel...

Babám 9 hónapos, nem ült fel egyedül, de ha fogjuk állandóan ülni akar! Baj, ha ültetem? Beletehetem az IKEA-s etetőszékbe?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha stabilan ül (nem borul fel pld. a szőnyegen ülés közben) akkor már nyugodtan beleteheted.
2009. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Etetőszékben rég ehetne/ülhetne, eddig hol evett? Az nem olyan sok idő, szerintem a hozzátáplált babák nagytöbbsége 6 hónapos korától abban eszik, holott a nagyrészük korántsem ül egyedül. Szerintem ezt az ültetésdolgot úgy kéne értelmezni, hogy egy 3-4 hóst azzal kíntatni , hogy két párna közt megtámasztva görnyedve üljön...na ez biztosan gerincterhelő! De egy kilenchós, aki ugyan nem egyedül ül fel, de simán 10-20 percet ücsörögve szöszöl,játszik, nem hinném, hogy alkalmatlan lenne a teste az ülésre.:) a te kicsid is elvárja, mint az enyém, hogy felültetsd, szereti ha mondjuk apa egy órát is karban hurcolja és úgy dumálnak, játszanak, sétálnak? Az én fiam ilyen kis lusti, őt is beleültettem a pancsolójába 8,5 hósan, mert ha szerintem nem teszem, még most sem ülne föl egyedül. Kellett a segitség, a forgásoknál is így volt...szóval nem kicsi már az üléshez.
2009. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig pihenőszékben evett, azt állítottam ülő helyzetbe. De, az sokkal kényelmesebb volt, ugyanis teljesen ki van párnázva, ezért kérdeztem, hogy beleültethetem-e, mert műanyag az egész és jobban kell magát tartani benne.
2009. aug. 27. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!