Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bulátát vagy kukit lehet adni...

Bulátát vagy kukit lehet adni 7 hós babának?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Bulátát, kölesgolyót. A "kuki" tudtommal mindig ízesített (só, paprika ilyesmi), de lehet, hogy ebben tévedek.


Eleinte figyeld, hogy nehogy félre nyelje, aztán ha biztonsággal eszi, már mehet bátran.

2011. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Általában én is ízesített kukit látok.:)A bulátát,akkor kipróbálom.
2011. jan. 20. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Kukiból is létezik natúr, bár tény, hogy csak nagyobb bevásárlóhelyeken lehet kapni. Szóval ha találsz ilyet, az is mehet nyugodtan!
2011. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...az én lányom majdnem megfulladt a bulátától..... Pedig ott voltam vele, szóval figyeltem közben. Lehet hogy nem jó fajtát vettem (annyira nem ismerem őket) de kemény volt, bökte a száját, nagyon nehezen tudta "szétnyammogni" meg is únta, valószínű azért akarta majdnem egészben lenyelni.

Vendégségben elénk raktak egy tál kukit, na az nagyon tetszett neki, de tiszta só volt.....

Így a lányom nem kap nasit, de nem is hiányzik neki :) (1 éves múlt)

2011. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!