Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis hogy 3hetes babucim...

Normalis hogy 3hetes babucim meg mindig 2orankent eszik?

Figyelt kérdés
Hasfajosak vagyunk es nem hajlando cicibol enni(tisztara beleizzad es lusta szopo,nem eszik ugy eleget es elalszik rajta),hanem uvegbol issza a tejet.Nem kis baba,4kilo korul vagyunk mar es evesenkent 120ml eszunk...Mitol lehet ez?Tudom en ezt szabalyozni vagy majd magatol atall 3-4orara,es ugye a cicrol sem kell lemondanunk 100%?Szeretnem ha csak cicbol enne...Vmi otlet?
2011. jan. 20. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

mindenképp próbálgatni kéne mellből etetni. érthető, hogy a könnyebb utat választja, ha tud róla, hogy létezik. talán próbáld előbb ciciből, csak utána üvegből. (több tejed is lesz, ha a babád szívja ki.)


az hogy, milyen gyakran eszik, azt ő tudja, hogy mi a jó neki. biztosan fog ritkulni idővel. éjjel is ilyen sűrűn eszik?


szopira szoktatásban tőlük tudsz segítséget, ötletet kérni:

www.lll.hu

2011. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális.az én lányom 4 hónapos lesz, és a mai napig 2 óránként eszik.Kisebb súllyal született, és nagyon nagy étvágyú volt. Be is pótolta, mert már megduplázta a súlyát, de annyira megszokta a 2 óránkénti evést, hogy most is így van.Viszont 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát, így átlagba annyit eszik mint más gyerek, aki napközben 3 óránként kap, de éjjel is eszik.De arra vigyázz, hogy kezd el leszoktatni az üvegről.Mert az üvegből sokkal jobban jön a tej, nem kell neki úgy megdolgoznia érte, mint a cicinél.Ha szeretnéd szoptatni, akkor kezd el leszoktatni, ha még nem késő.Nagyon okosak a gyerekek!Én eddig még vizet se mertem adni, nehogy leszokjon a ciciről, mert a cumisüveg sokkal kényelmesebb megoldás.Fogalmam sincs egy alkalommal mennyit eszik, és csak hetente egyszer mérjük a súlyát.Ha ki akarod tolni az etetések közti időt, fokozatosan próbáld.Told ki 10 perccel, majd 15-el stb. Vagy vidd le sétálni, és ha elalszik, azzal is lehet csalni.Azt nem mondom, hogy adj neki addig vizet, mert 3 hetesen én se adtam neki semmi mást.
2011. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 hetesen van az első növekedési ugrás...

talán ez az időszak hasznos lehet a cicire szoktatás ügyében - sokszor próbáljátok! sok sikert!

2011. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!