Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babátoknak a...

Másfél éves babátoknak a súlyát mivel méritek?

Figyelt kérdés
Elviszitek a védőnőhöz,vagy esetleg az otthoni szobamérlegen méritek?
2011. jan. 21. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb, ha ráállsz a mérlegre először a babával, aztán a baba nélkül. A különbség lesz a baba súlya.
2011. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz még az enyém 1 éves, de havonta védőnőnél, amúgy itthon is rárakom a szobamérlegre.
2011. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 10 hós korától ráállítom a digitális mérlegre itthon!Pontos!

2011. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1 éves kor után nálunk tanácsadásra csak 15-16-17-18-24 hónapos korban kell menni.

Mi is otthon mérjük a szobamérleges módszerrel, amit az egyik válaszoló már leírt.

2011. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van itthon babamérleg,húsz kilóig mér,így arra ráültetem reggel evés előtt,kaka után.ez nem gond,mert kelés után mindig van kaka.a védőnőnél csak ruhában,evés után tudnám mérni,úgyhogy ott soha nem mértem.mindig bediktáltam az itthonit.
2011. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekünk is digitális van itthon! Rá szoktam állítani egyedül,de amikor kisebb volt akkor csináltam úgy ahogy az első írta,de nem mért pontosan!
2011. jan. 21. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is 1,5 éves, de itthon nem mérem, csak ha mentünk oltásra, akkor mérte le a doki.

Ebben a korban már annyira össze-vissza gyarapodnak, hogy szerintem felesleges.

Elég, hogy látom mennyit eszik, hogy kicsattan az egészségtől és a jókedvtől. A kilókkal nem foglalkozunk :D

2011. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Digis szobamérleg!
2011. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!