Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhető, hogy a Nutriton...

Elképzelhető, hogy a Nutriton sűrítőnek vannak olyan mellélhatásai, mint haspuffadás, erős szélgörcsök, büdös pukik, fájdalmas, vigasztalhatatlan sírás kíséretében?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 hónapos babám 10 napja Pregomin tápszert és sűrítőt kap reflux és feltételezhető tejfehérje érzékenység miatt. Azóta vannak ezek a tünetek, most már nem csak a reflux miatt, hanem a fájdalmas szélgörcsök miatt is szenvedünk. Kezdek elkeseredni!
2011. jan. 21. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi is Pregominnal kezdtük, és bizony abba kellett hagyni hasonló tünetek miatt, csak ő még csupa ekcéma is lett tőle. Nálunk a tápszer okozta. Én két gyereknek adtam a Nutritont 1 évig de egyiknél se volt probléma vele. Viszont a Pregomint nem bírta.
2011. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem refluxos volt a kislányom,és a nutritont nem bírta a pocakja,3 napig ordított csak kézben volt el,és sűrű zöld kakija volt tőle,utána nem adtam neki és minden rendben volt!

Nekünk gyenge refluxunk volt,így nem volt gond,hogy abba hagytuk.

2011. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!