Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csajok! Hogy bírjátok az...

Csajok! Hogy bírjátok az éjszakázást?

Figyelt kérdés
Nekem még csak két hetes a babóm, de már kivagyok mint a liba. Hozzá lehet ehhez egyáltalán szokni?
2011. jan. 22. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nekem 13 hónapos a fiam,még mindig kel legalább 2x éjszakánként.egy idő után jobb lesz,nyugi.illetve hozzászoksz,hogy a korábbi 8-10 óra alvás helyett elég lesz 5-6 óra is.
2011. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Bizony hozzá lehet szokni.:) igaz nekünk már 8 hónapos a fiunk.nehéz eleinte aztán megszokod és ha szerencséd lesz hamar átalussza az éjszakákat.Nálunk még nincs így de majd egyszer eljön az az idő is.Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánunk nektek a babához. :)
2011. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Másfél éves a kisfiam,éjjelenként 4-6szor kel!Hát nem nagyon tudtam hozzászokni!
2011. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát csajok, az én fiam 7 hónapos, és éjjeliőrnek gondolja magát%Éjjel 1től fent van, hajnali 4-5ig is!És persze nappal is keveset alszik!Már mindent kipróbáltunk!Egyszerűen ennyi az alvásigénye!Így éjjel nappal fent vagyok!!Már sokszor sírhatnékom van mikor ébred, de ez van!Sajna egyedül vagyok vele a párom állandó éjszakás, így ő ebből nem sokat észlel, csak hogy szinte mindig ingerült vagyok!!!

De majd csak változik!A lányom nem volt ilyen anno!Azt ha éjjel 1-2*kel enni, és aztán visszaalszik azt simán meglehet szokni!A lányom 2éves koráig cicizett éjjel is, és reggel fel sem tünt hogy éjjel ébren voltunk!

2011. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok!
2011. jan. 22. 16:35
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerencsére az én fiam hamar aludt sokat éjszaka (7óra alvás, evés, még 5 óra alvás), majd átszokott arra, hogy nem kel fel hajnalba enni. Szerintem az első hetek a legnehezebbek. Nem kellett megszoknom, szerencsére, de azért volt olyan, hogy 72 órát nem aludtam. Imádkozz, hogy ne legyen hasfájós.
2011. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nyugi,lehet nem kell sokáig éjszakáznod. Nekem 2 és fél hónapos kora óta átalussza az éjszakát,most 4 hónapos
2011. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6 hónapos és minimum 6x6x kel mióta megszületett:(
2011. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5x-6x :D
2011. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egy idő után javul, aztán majd megint romlik a helyzet amint elkezd fogzani.

Mi is így voltunk, max 2x kelt aztán megindultak a fogacskák 7 hósan, azóta sokszor alszom vele (külön szobája van ahol van egy szétnyitható kanapé) úgy nyugodtabb, de így is sokat ébred. A férjem gyakran van otthon, mert 12 órázik, de soha nem ébred a felsír a csajszi.

2011. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!