Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok az éjszakázást?

Hogy bírjátok az éjszakázást?

Figyelt kérdés
Eddig a foga jött, most meg engem hiányol...9 hónapja nem aludtam végig egy éjszakát sem!(na jó talán 5-öt igen)
2010. nov. 10. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne is mond! Nagyon nehezen viseljük. A fiam 15 hónapos, és még mindig éjszakázunk vele, sőt mostanában 2 órákat hisztizik éjjel:-( Kitartás sorstárs!
2010. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Éppen ma reggel fogalmazódott meg bennem ez a kérdés..

Az én babám még csak 5 hónapos, másfél hónapon keresztül átaludta az éjszakákat..szerintem csak azért, hogy tudjuk, ilyen is lehetne.. vagy csak, hog rápihenjünk a következő menetre

;)

Imádom a gyerekemet, pattanok éjszaka, örülök, hogy mehetek hozzá (mert hogy van:), de NAGYON SZERETNÉK EGY NAGYOT ALUDNI.. minden reggel készen vagyok..


Csodálattal nézem azokat, akiknek meg sem kottyan az éjszakázás..


Kitartást és sok boldogságot!!

2010. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi is 5 hósak vagyunk, és áááááááááá!!!!! 2 óránként kelünk éjjel, néha már azt álmodom h sír a gyerek, és ő nyugodtan alszik, és van h tényleg sír, és meg se moccanok ,mert azt hiszem álmodok :( már ő is átaludt kb 1 hetet éjjel és ennyi. én már kivagyok, régen állandóan aludtam ,imádtam aludni :) de most..... nem tudom mit tehetnék már :( és ha belegondolok h ezek szerint ez még így fog menni egy darabig, jajjjj! :)
2010. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kislányom 26 hónapos (direkt írtam így!), eddig csupán egyetlen egy éjszakát aludt végig, akkor meg én ébredtem fel, megszokásból... Hogy hogyan bírom? Már teljesen hozzászoktam, hogy 3 óránál többet csak ritkán sikerül aludni egyhuzamban... Reggel meg nem alhatok akármeddig, mert én indítom suliba a nagyokat (apa korán megy dolgozni).. Úgyhogy maradt a megszokás és a reménykedés, hogy talán egyszer csak újra alhatok :))))
2010. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!kisfiam 11 hónapos és még egyetlen éjszakét sem aludt végig.Ha van olyan éjszakája,hogy 3-4 órát alszik véletlenül egyhuzamban,akkor meg a nagyobbaknak van valami nyügük.

Szóval nem egyszerű,de majd lessz jobb is.

Arról nem beszélve,hogy reggel 6-kor pedig már ébren van.

2010. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi négy hósak vagyunk, de én a terhességem elejétől nem tudok normálisan aludni - a terhesség alatt pár óránként keltem mikor miért, amióta meg van a baba a szopi miatt. Viszont kisfiúnk egy hónapja azt csinálja hogy hajnalban felébred mindig más-más időpontban mikor hajnal egykor, kettőkor, stb... és két órát fent dekkol... ilyenkor totál kiborulok... szeretem és ha csak tényleg szopiztatás miatt kéne kelni egy max fél órára az tök jó lenne, de így... néha már annyira fáradt vagyok hogy nem merem felvenni mert attól félek hogy nem fogom bírni tartani... persze mindig tudom... csak bennem van a félsz.
2010. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ó, én 21 hónapja nem alszok. Eddig talán 2x aludt át az éjszakát.
2010. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rosszul. Nagyon rosszul:(
2010. nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lányom 13 hónapos.Mi sem alszunk éjszaka.Kezdem megszokni.
2010. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Sehogy. Már beletörődtem. 11 hónapja 4-5x, néha többször kelt kisfiam. Eddig egyszer volt, hogy 1/2 9-tol hajnali 1/2 5-ig aludt ébredés nélkül,de akkor beteg volt és valószínűleg attól merült ki teljesen. Várom a megváltó napot! A helyzet a nappali alvással se jobb. Kitartás nekünk, én mást már nem tudok tenni. :(
2010. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!