Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátokkal mennyit...

7 hónapos babátokkal mennyit foglalkoztok egy nap és mennyit van egyedül?

Figyelt kérdés
Leteszem sír.Szeret az ölembe ülni és nézelődni mindenért nyúl mindent megfogna.De ha leteszem nem forog csak az oldalára fordult eddig.Lusta.Mit csináljak ami motiválná a forgásba?
2011. jan. 22. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, kicsit akkor kellene hagynod sírni, mert nagyon hozzászokott, hogy az öledben ül. De el tudom képzelni, mennyire fárasztó és hogy semmire sincs időd. Minden nap egy kicsit többet tedd le játszószőnyegre. Tegyél köré érdekes dolgokat, olyasmit, amit tudod, hogy nagyon felkelti az érdeklődését. Ne az unalomig ismert játékait, hanem a te holmidat (természetesen olyat, amit biztonságosan birtokba vehet), mert az elég jó motiváció.

Az én kislányom 7 és fél hónapos.3/4 órát biztosan elvan egyedül. Aztán szól, ha elunta, de délelőtt is, délután is hayg nekem némi szabadidőt a házimunkára. gyakran nézek rá, de nyugodtan egyedül hagyom, ha mondjuk wc-re megyek vayg ilyesmi. A játszószőnyeg pl egy földig érő könyvespolc előtt van és nagyon szereti nézegetni a könyvek gerincét is.

2011. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én fiam egyedül is szuperjól elvan elég hosszú ideig. ha pl főzök. de elég sokat foglalkozunk vele ha apa itthon van ,akkor v én v apa mindíg a kis popóját dajkáljuk, v főzünk. ha apa dolgozik, akkor egyedül is el kell lennie, amíg én ellátom a házban a teendőket, de van h követ és jön utánnam és a lábamat "eszi" :) 7hós múlt
2011. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jövő héten lesz 7 hónapos,csak jobbra hasra fordul ,de semmi mást nem tud.És egyetlen percet sincs el egyedül.Ugyan nem kell ölben tartanom,de ott kell legyek vele!Semmit nem tudok csinálni mellette,és nem is vihetem magammal mondjuk a konyhába és ott letenném,mert sehol nem szeret lenni csak szobában,máshol ordít.:((((((((((
2011. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!