Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit foglalkoztok 6 hónapos...

Mennyit foglalkoztok 6 hónapos babátokkal? Ha fennt van mindent félre és csak vele játszotok, vagy sokat hagyjátok egyedül? Miket szoktatok vele játszani?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én akkor foglalkozom a babámmal, ha igényli. Ha eljátszik nem zavarom meg, úgy is szól, ha hiányzom már Neki.
2009. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lányom sokat van mamánál, ő folyamatosan leköti, versek, mondóka, ének, játék-én szoktam hagyni játszani, amíg elvan egyedül:-)
2009. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi már 10 hónaposak vagyunk, de annak idején én is akkor játszottam vele, ha igényelte, ha elvolt egyedül hagytam. A nagymama (anyu) viszont állandóan mondókázott/énekelt. Ez kb. ma is így van.
2009. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 7 hónapos. Annyit játszunk vele, amennyit igényli. Amíg elvan jól a játszószőnyegen, hagyom (10 perctől 1/2-3/4 óra). Szoktam neki énekelni, zenére táncolni vele, egy lámpára kötött lufit fejelgetni (fölváltva hol ő, hol én), könyvet nézegetni - bár gyakran csak rágcsálni akarja, mondókázni, tornáztatni, tornyot építeni kockákból, amit lerombolhat, üldözzük szegény cicát (a fiam imádja, az állat fél tőle), dögönyözzük, emelgetjük stb. A legfontosabb, hogy kísérletezz és találd meg, amit ő szeret.
2009. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a kisfiunkkal "bunyózunk", nem a macskával.
2009. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Kb. egy-másfél órát foglalkozom összesen intenzíven a babával, éneklés, labdázás, dumálás, dögönyözés, de nem egyszerre, van hogy 10 percig hülyéskedünk, utána mennem kell házimunkát végezni, ő meg játszik. Persze, ha igényli tovább, első a baba, a lakás megvár. Az apja kb. délután 5-6-fél 7-ig foglalkozik szinte folyamatosan vele, de van, hogy a baba nem annyira igényli, akkor csak ott van mellette, tv-zik, a kicsi meg szórakoztatja magát. fél 7: kaja, utána meztelenkedés, fürdés, ami már játékos, utána még összebújás, esti szopi. Tehát ez is kb. másfél óra.

2009. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Most pl. itt van mellettem a hordozóban, és a lábát csodálja, meg dumál a nagyvilágba. De ha megunja, abbahagyom a netezést, és megszeretgetem.
2009. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is kb így vagyok édivel, ő is nagyon jól elvan egyedül, néha talán túl jól is. Ha nincs mit csinálnom akkor produkciózom neki, szerintem néha én megyek az agyára és alig várja apát.
2009. máj. 27. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!