Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben, ha nem alszik a...

Napközben, ha nem alszik a babátok mindig vele foglalkoztok, vagy hagyjátok egyedül is játszani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyom egyedül, magában is játszani. Azt is meg kell szoknia és persze nekem is épp elég dolgom van :) Aztán ha már nyűgösködik,unatkozik egyedül akkor megyek és szórakoztatom :)
2010. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Zömmel magában játszik, de a jelenlétemben. Én intézem az én dolgom, ő meg az övét :-)
2010. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyom, hogy egyedül eljátsszon. Ha állandóan rajta lógnék, soha nem tanulta volna meg, hogy egyedül is jót lehet játszani. Persze, ha igényli, vele vagyok/voltam. Most 18 hónapos és elvan magában is, egyedül is felfedezi a világot, nem igényli, hogy állandóan vele legyek. Ez mindkettőnknek nagyon jó, hisz én végezhetem a dolgaimat, ő meg soha nem unatkozik... Hagyni kell, hogy a gyerekek használhassák a fantáziájukat, hisz sokkal jobban elmélyülnek azok a dolgok, amiket maguk fedeznek fel, mint amit készen kapnak :)
2010. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Irigykedem... :-)
2010. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez nagyon változó. Vannak napok, amikor egyedül is eljátszik, de ez a ritkább. Szereti, ha szórakoztatom.

Ébredés vagy evés után, akkor még nyugodtabb, olyankor jobban el van egyedül, ezt szoktam kihasználni, hogy önállóan játsszon, bár fél szemét ilyenkor rajtam tartja. (én meg rajta :))

2010. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az én 3 hónapos kislányom kezdetektől nagyon jól elvan magában. Már egy hónapos korában rendszeresen betettem a mózeskosárba a felakasztható csörgőkkel, először csak nézegette őket, aztán szépen elkezte püfölgetni, majd megfogni. A kiságyába is szoktam játékokat felakasztani, azok is nagyon le tudják kötni, most pedig egy játszóállvány alatt tölti éber órái jelentős hányadát. Most is éppen sikogat a játékoknak :) Altatásra sincs gondom, amikor elfárad, alszik magától. Vannak nyügis időszakai persze, mikor igényli, hogy legalábbis ott legyen valaki mellette, de szerencsére mellette jut idő a háztartásra, munkára is. Szerencsés anyukának érzem magam :D
2010. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!