Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babátok ébren van, kb....

Ha a babátok ébren van, kb. hány %-ot foglalkoztok vele, és hány %-át van el egyedül az ébrenlét ideje alatt? És hány hónapos?

Figyelt kérdés
Remélem, érthető a kérdés.
2009. máj. 14. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kb.50-50% 6.5 hónapos
2009. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom 3 hónapos múlt amikor felkel megetetem tisztába rakom meg ilyenek aztán kb 2 órát szokott ébren lenni abból kb 50-50 °% vegyesen. jut idő mindenre meg marad is a gyerekre.vígan elvan a járókájában
2009. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a fiam 5 hós

kb 3-4 órát fent van, aztán észre sem veszem, és vissza szundikál

amikor fent van, akkor el van magában a játékaival, többnyire

tehát olyan 60 százalékban elvan egyedül

2009. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes, kb. fele-fele. de van úgy, hogy annyira elvan pl. a játszószőnyegen a dolgaival, hogy inkább oda se megyek hozzá, jó kedve van nélkülem is. :) ölemben nagyon keveset van már, szinte csak ha kajál.
2009. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11 hónapos, és össze vagyunk nőve :) Csodállom az elöttem válaszolókat, bár mi a nagyszülőkkel lakunk, úgyhogy fizikai képtelenség magára hagyni :)
2009. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60% elvan egyedül
2009. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lemaradt 8 hónapos
2009. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam 5 hónapos, szinte 95 %-ban velem van. Sajnos nincs el egyedül pár percnél tovább. Sír, ha magára hagyom. Nem hinném, hogy elkapattam, kezdetektől nincs el egyedül. Már nagyon el vagyok fáradva, ráadásul nappal szinte semmit nem alszik. Szerintetek hagynom kéne sírni, hogy megtanulja az egyedüllétet?
2009. máj. 14. 12:45
 9/9 anonim ***** válasza:

12.18-as vagyok

szerintem, egy kicsit nem baj, ha nyöszörög sír

ez nálunk is előfordul

de amikor látom, hogy tényleg hiányzom neki, és kell egy kis ölelés, simogatás, én oda megyek hozzá

nem szeretném, ha csalódottan a sírástól aludna el

2009. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!