Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan üveges bébiétel...

Létezik olyan üveges bébiétel amiben nincs cukor?

Figyelt kérdés
bármi,főzelék,gyümölcs....
2011. jan. 22. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az Univer és a Kecskeméti hozzáadott cukrot nem tartalmaz.
2011. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azt láttam rajta a kecskemétin,de hozzáadott cukrot nem,de akkor mégis van benne csak pluszba nem raktak bele nem?
2011. jan. 22. 21:44
 3/14 anonim ***** válasza:
ezekben csak annyi cukor van, amit a hozzávaló tartalmaz. Sok zöldség és gyümölcs tartalmaz cukrot, azt nem vonják ki belőle.
2011. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor azok minimálisak ugye?
2011. jan. 22. 21:50
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem volt kecskeméti gyümölcspép, már nem emlékszem milyen, de volt benne hozzáadott cukor, amikor vásárolom mindig megnézem van-e benne.
2011. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Minimális. Pont annyi amennyit az adott zöldség vagy gyümölcs alapból is tartalmaz.

De szerintem fel van tüntetve a címkén, hogy ez pontosan mennyit jelent.

2011. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,igen,rávannak irva,de nincs időm végig olvasni mindegyiket,ezért kérdeztem létezik e,de akkor valamennyi igyis van benne.csak a fiamnak magas a koleszterin szintje,ezért kérdem.Nyilván én főzök neki legtöbbször,és abba nem rakok (+)cukrot,de vannak alkalmak mikor üvegeset(kell)adnom neki.
2011. jan. 22. 22:19
 8/14 anonim ***** válasza:
mi hippet vettünk, abban sincs hozzáadott cukor, és nagyon finom.
2011. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

DM Babylove-os gyümölcsösben sincs hozzáadott cukor, Rossmann Babydream-esben sem, és a Mülleres Bebivitában sincs (ami sima gyümölcsös, mert van joghurtos, abban asszem van a Bebivitában), Hipp, Univer, ezekben nincs.

Kecskemétiben van.

A főzelékekben pedig nincsen cukor egyikben sem, talán a Kecskemétiben lehet, hogy van.

2011. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,megnézem akkor majd ezeket.
2011. jan. 22. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!