Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kéthónapos babát milyen...

Kéthónapos babát milyen gyakran visztek ki sétálni ilyen időben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Ha süt a nap és nem fúj nagyon a szél, akkor minden nap alszik 1-et kint a babakocsiban. De sajnos ilyen nap alig volt, mióta megszületett...

2011. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Én csak akkor viszem ki, ha nem fúj a szél, és nem ködös az idő. De sajnos tényleg ritka mostanában az ilyen...amikor nem megyünk ki, akkor alaposan kiszellőztetek. Az elején aggódtam, hogy mi lesz, ha nem megyünk ki minden nap, de most már nem pörgök ezen.
2011. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sima ügy nálunk, jól beöltöztetem és ha -5 fok felett van a hőmérséklet kint alszik az erkélyen, ami naponta 4 alkalom és van úgy, hogy 1 órát is alszik. Az erkély védett hely és a babakocsi is. Mindig meleg a kis teste és a keze is, mikor behozom. És persze piros pozsgás az arca. Ha sokat viszed szabad levegőre, erősödik az immunrendszere, egy kis széltől meg nem kell óvni.
2011. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Én sem viszem ki túl gyakran, csak ha süt a nap és nem fúj a szél. Szegénykém így is már kétszer volt náthás :-(
2011. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden nap kint alszik. Akár órákat is, persze az időtől függ, hogy éppen fél órát hagyom a teraszon vagy másfelet. De nem telik el nap levegőztetés nélkül.
2011. jan. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!