Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majd 7 hós kisfiam egyre...

Majd 7 hós kisfiam egyre rosszabb alvó! Van valami jó trükk, hogy jobban, többet aludjon éjjel?

Figyelt kérdés
Mivel ő nem alszik jól, hát én sem. Kezdek nagyon magam alatt lenni, mivel 7 havi nem alvás miatt igen kialvatlan vagyok, nappal türelmetlen és ingerült. Nappal jókat alszik babóm, de éjjel megint 3x kelünk és f10 mire elalszik este. Éjjel felsír, enni is kér (pedig nappal is eszik rendesen, napi 3x-i szilárd és napközben 3-4 szopi mellé). Tudtok valamit ajánlani mit csinálhatnék, vagy ő ilyen és szokjam meg? Szeretnék már éjjel aludni többet is egyszerre, mint 1-1,5 órát.
2009. febr. 4. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld ki h az esti etetéshez ha végeztettek a szopival kináld meg tejpépel laktató, és hátha sikerül egy kicsit többet aludnod ez által neked is .( nem lehet h azért kell többször mert nem elég tápláló már a tejcsid és kéne mellé egy kis plusszt adni, beszéld meg a védőnővel.

üdv. 8 hós baba anyukája

2009. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen már én is gondoltam erre, de kap pépet délután 5-6 között. Akkor adjak még neki este is szopi után?
2009. febr. 4. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 5 hónapos a babám, ő azóta kel fel többet éjszaka, mióta kijött az első foga (3 hete). Szerintem a második is útban van. Nem tudom, hogy ti hogy álltok fogtéren, de már más anyukától is hallottam, hogy a fogzás az alvására kihatott.
2009. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi 8 hónapig nem igazán aludtunk, és akkor ajánlották hogy próbáljuk átrakni az ágyat máshova. Átraktuk a másik oldalra és lám a mi fiunk azóta egyedül alszik a szobájában. Ez egy tipp. Meg kell próbálni.

Sok sikert!

2009. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A fogára én is gondoltam, és azt hittem jön is már a felső (alsó kettő kint van), de nem érzem, hogy jönne. Nem pirosodik jobban, nem dagad az inye, így arról letettem, hogy azért nem alszik mert jön a foga... bárcsak jönne és tényleg azért lenne!
2009. febr. 4. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
2009. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!