Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Sleep&Play Maxi...

Pampers Sleep&Play Maxi pelusa milyen? Olyan mint az Active baby vagy jobb, rosszabb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi active babyt használtuk, aztán egyszer nagyon akcióban volt a sleep and play, és abból is vettünk jó pár darabot! Nekem annyira nem jött be, szerintem az active sokkal jobb, rugalmasabb a ragasztós része is!

Mondjuk ez egyén függő, mert barátnőméknél mindkettő ugyanúgy bejön!

2011. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem meg sem közelíti az active baby-t, és nem tépőzáras(gumis) a csatolója, csak olyan hagyományos, bár biztos én vagyok idétlen, de másfél év alatt még nem tanultam meg ráadnia lányomra, azt a pelenkát aminek nem gumis a ragasztócsíkja. Mi egyszer próbáltuk, de sokkal kevesebb pisit bír ki.
2011. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az active baby jobb nedvszívó lehet, talán a reklámban is így van, hogy akár 12 órán át is bírja, én ezért nem mertem kísérletezni, nekünk bevált. Illetve Liberóval és Tescos pelussal próbálkoztunk még az elején, de olyan kemények voltak, hogy azóta inkább nem variálok, nekünk teljesen bevált az activ baby.
2011. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor felejtős a dolog!
2011. aug. 13. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy írták, túl merev az egész derékrésze, mert nem gumírozott a tépőzár, mint az active baby-nek. Hogy őszinte legyek, kettes méretnél még jó volt, de hármas mérettől felfelé már nagyon hiányzott volna a gumírozás.
2011. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!