Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós babátok mennyit bír...

6hós babátok mennyit bír egyhúzamban fent lenni?

Figyelt kérdés
nekem délelőtt másfél,2órát csak,viszont délután 4től 8ig fent van,ez jó?
2011. jan. 24. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma 8kor kelt és még mindig játszik és nem látom h álmos lenne. Kb. olyan 3órát van fent 2 alvás között. De változó, van h már 1-2óra múlva szemdörzsi van. Az nem baj h d.u. többet fent van, mert akkor gyorsan elalszik és éjszaka nem kell sokszor. D.u. 4 után már én sem altatom, mert akkor este nem alszik el.
2011. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-2,5 órát. Délelőtt és délután 1,5-2 órát alszik, estefelé még egyszer 30-45 percet.
2011. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is nagy alvó,5 és fél hós.Este 9kor elalszik,hajnalban szopik egyet,majd alszik tovább fél 10ig.2-2,5 órát fent van,majd ismét alszik 2 órát.Aztán megint 2,5 órát van fenn és alszik újra egy nagyot,aztán estig ébren van.
2011. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fáradt nagyon este 8-kor? Csak picit furcsa nekem, hogy délután 4 óra hosszát kibír. Ha nyűgösnek, fáradtnak látod, lehet, hogy közbe lehetne iktatni egy félórás alvást 6-tól. (Második voltam.)
2011. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!