Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi az a leghosszabb idő...

Mennyi az a leghosszabb idő amit másfél éves babátok fent van egyhuzamban?

Figyelt kérdés
azért kérdem,,mert nálunk de.van 10 körül másfél -két órás alvás,majd du.5-kor is aludt eddig kb.1 órát,de ez mostanában elmarad.Ilyenkor este 7-re mire ágyba kerül már nagyon fáradt.Nem hosszú idő az a 7-7.5 óra amit egyhuzamban fent van?
2010. nov. 8. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam (igaz, még csak 16 hónapos) már csak egyszer alszik napközben, déltől 2-ig. De van, hogy ez hamarabb sikerül, és 1-kor már ébren van, ilyenkor este 8-ig simán bírja, nem nyűgös, nem álmos délután. Tehát 7 óra nálunk is megvan.
2010. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém most 19 hónapos, megvolt már nálunk egyszer kétszer a 11 óra egyhuzamban ébrendlét, amikor ugy döntött ő már a déli alvást sem szeretné. Persze elfáradt. Egyébként már vagy fél éve napi egyszer alszik, déltől olyan kettőig, vagy fél kettőig. Este meg 8 és fél9 közt alszik el. Reggel fél 7kor ébred. Ő így kiegyensúlyozott. Sose volt nagyalvó sajnos. A nagyobbik se, ő viszont 20 hónaposan hagyta el a déli alvást...rengeteget kínlódtam vele, de fölöslegesen, nem volt hajlandó lecsukni a szemét. Ő simán elvolt, nekem lett volna szükségem, hogy legyen kis nyugi :)
2010. nov. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!