Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyton elesik! Mit tehetnék?

Folyton elesik! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
8 hós babám, 5 napja egyedül feláll a járókában, kiságyban. Egy idő után elesik, persze jön az ordítás. Rettegek magára hagyni, mert folyton elesik beüti magát. Párnákat raktam a járókába, de így is beüti magát. Tehetnék vmit hogy jobb legyen??? A TI babátok is ilyen? Vagy túlaggódom??????
2009. febr. 4. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
az én fiam is ilyen és én is aggódom. ezért minden percben mellette vagyok. bár így is megüti magát, és már kezdi magtanulni, hogy hogyan kell esni és hogy éri fájdalom.
2009. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb 1-2 hétig fog tartani ez az időszak,aztán megtanul rendesen állni.Mi is most vagyunk benne,de vannak olyan ismerőseim,akik már ezen túlvannak.Annyit mondtak,h amikor csak tudok legyek vele,de nem lehet megelőzni minden esést.
2009. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám ordított, mert nem merte elengedni a kapaszkodóját. Persze, ha nem ugrottam egyből, akkor jött a vetődés, amire még nagyobb ordítás volt a reakció. Megfogtam a kis kezét és hátratoltam a felsőtestét, hogy a popsiját kitolja és úgy le tudott ülni. Viszonylag hamar ráérzett az ízére.

2009. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!