Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyton elkaparja a sebet a...

Folyton elkaparja a sebet a kislanyom, mit tehetnek ellene?

Figyelt kérdés
Kislanyom 18 honapos. Az arcan kijott az ekcema,amire mar legalabb 10 fele kenocsot kapott. Azert nem gyogyul be, mert folyton elkaparja a sebet. Mar leragasztottam, de azt is lekaparja, mar attol felek, hogy heges marad az arca. Letezik erre valamilyen megoldas??
2011. szept. 6. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

3 évesem január óta kapar egy akkori szúnyogcsípèst a homlokán, így alszik el. nap mint nap véresre kaparja. antibiotikumos krémet kapott rá de nincs ideje begyógyulni. már berögzült rossz szokás. ragasutót egyből leszedi. bünti, szép szó, kiabálás, jutalom semmi nem használ. Remélem ír valaki valami okosat.

Bocsi hogy nem tanácsot írtam .

2011. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem azért nem múlik el mert elkaparja...

azért vakarja mert viszket neki, tehát nem volt jó egyik krém se.


otthon menjen a hidegpárásító napi 1 órára, du. picit napoztassátok, nem sokáig csak egy 5 percet és 4 után, próbáljátok ki a neogranormont, sudocremet, körömvirágkrémet, aloe firstet, ezeket még ajánlják a gyógyszertári krémek mellett.


nekem egyedül a hidegpárásító segít az ekcémámon :/


és nem ártana kideríteni, hogy mire jön ki, mert ezek a kencék nem gyógyítják meg csak kezelik

2011. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Második válaszoló!


A felsorolt termékeket már mindet használtuk. :-( Bio, szintetikus, nem szintetikus mind megvolt. Sajnos ugyanaz a baj, mint az első válaszolónál, hogy ez már egy rossz szokássá alakult. Se szép szó, se dícséret, se büntetés, semmi nem használ.

Ma kaptam egy olyan tanácsot, hogy kössem össze az ujjait gézcsíkkal, úgy, hogy a mutató és a középsőt egy "kötésre", és egy másikban a gyűrűs és kisújját. Elég barbár megoldásnak tűnik, tartok tőle, de attól még inkább, hogy heges maradjon az arca.

Eléggé el vagyok keseredve, remélem ettől emberibb tanácsot is kapok majd.

2011. szept. 6. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor már inkább kétujjas kesztyű ;)


vérvételre nem mentetek még? tényleg meg kéne találni a kiváltó okot

2011. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!