Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos fiam folyton csipked...

8 honapos fiam folyton csipked, karmol es a hajamat tepi. Es hat eleg jo eroben van. Mikor raszolok kinevet. Minden baba ilyen "agressziv"? Kinovi majd? Mit tehetnek, hogy leszoktassam rola?

Figyelt kérdés
Mar tele vagyok foltokkal es sebekkel. Csutkara vagott kormokkel is jol tud karmolni. Egyebkent imadom es nem tudok ra emiatt haragudni, lehet hogy ezt erzi es ezert nevet ki mikor raszolok.
2010. okt. 27. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

A karmolás ismerős, én is tövig vágom a körmét, szinte minden nap. A hajamat levágattam, azóta nem tépi. Eléggé megzavarta a helyzet, először sírt is, amikor meglátott. Ú

gy látszik azóta lemondott a hajamról. Tetejébe ő még harap is. Remélem kinövi, az első gyerekem nem csinálta.

2010. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Biztos,hogy jó játéknak tartja.Értesd meg vele úgy hogy egyszerűen nem engeded,mindig eltolod a kezét,hogy ez bizony anyának fáj,nem szabad!
2010. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rászólni kell hanem le kell tenni azonnal, hogy felfogja ha azt csinálja akkor elmarad a dédelgetés.Ilyet az első pillanattól kezdve nem szabad megengedni
2010. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mar azt is kiprobaltam, hogy ugy csinalok mintha sirnek, eloszor furin nezett ram nagy szemekkel, azutan meg elkezdett kacagni. Hat hogy lehet igy kovetkezetessen nevelni, fegyelmezni, mikor elolvad a szivem a mosolyatol???
2010. okt. 27. 22:35
 5/7 A kérdező kommentje:

22.32

Erre meg nem is gondoltam, koszi!

2010. okt. 27. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:

a lanyom is ezt csinalja.

Levagattam a hajamat rovidebbre es megis csinalja.

Harapni a kezemet szokta.7 foga van igy van is mivel.

Probaltam, hogy hatarozottan mondom, hogy nem szabad es razom hozza a fejemet....ezen nevetett eleg jokat.Probaltam, hogy az ujjamat razom hozza....na ez meg mokasabb volt.

A letevest is probaltam es kozben mondani, hogy nem szabad , de meg nincs eredmenye :S

Remelem sikerulni fog valahogy.

2010. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
20%
ütni kéne amíg abba nem hagyja.
2016. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!