Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden szoptatós anyuka...

Minden szoptatós anyuka megvárja amíg magától elválasztódik a babája vagy tervezi valamikorra az elválasztást?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 15:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Még annyi, így visszaolvasva a soraidat, hogy én szoptatás mellett például megveszem a drágább biojoghurtot kisfiamnak és minden egyéb ételnél igyekszem jó minőséget vásárolni. Szóval nem spórolásból szoptatok. Próbálok a fejeddel gondolkodni, de nem igazán értem, miért gondolod, hogy egy anya ezért szoptat. Ismersz esetleg 1 ilyen anyukát és akkor ez érvényes a többire is? Szóval, érdekes a gondolkodásod, de biztos jó okod van rá, ha így vélekedsz.
2011. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Igazából én sem azért szoptatom a 14 hós lányomat, mert spórolnék :), eszik mindent szépen, hanem inkább azért mert látom, hogy lelkileg szüksége van rá. És nem nekem van szükségem rá!!! én annak örülnék, ha holnap már nem is kérné egyáltalán. Mondjuk ő már csak elalvás előtt szopik és éjszaka mikor felébred. Próbáltam már másképpen csinálni az altatást, de órákig énekelhetek, dúdolhatnék stb. neki nem aludt el, csak elmászkált. Éjszaka pedig miért szórakozzunk egymással órákig még visszaalszik, mikor így 1-2 perc és alszik mindenki tovább nyugodtan. Azt én sem pártolom, hogy úton-útfélen csak egy kicsit itt-ott cicizzen, mi nem is szoktunk ilyet. Szopi csak az ágyban van. Persze aki így csinálja, hát szíve joga én elfogadom, de nem lennék rá képes.

Várok még véleményeket! írjatok!

2011. jan. 25. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!