Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba elválasztódik a...

Minden baba elválasztódik a cicitől ha anyuka terhes lesz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy. Van akinek mákja van és igen,de általában az a jellemzőbb, hogy anyukának kell elválasztania, mielőtt megszületik a kicsi. Ha lehet minél hamarabb, hogy ne a kistesóra haragudjon meg, amiért elvette tőle.
2010. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem!! Nekem is azt mondták anno, hogy majd megérzi az ízén...hát az én lányom bizony nem volt finnyás, 3 hónapos kismama voltam, mikor elválasztottam... akkor derült ki, hogy jön a tesó (addig nem volt semmi jel, a mensim nem jött meg addig). Akkor volt a lányom 25 hónapos...

Egyébként nagyon sok kismama szoptatja a nagyobb gyerkőcöt, míg a pociban van a pici :)

2010. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Fiam 23 hónapos volt mikor kiderült lesz picibaba, de nem akart elválasztódni.:) Sajna volt egy kis komplikáció ami miatt gyógyszert kellett szednem ezért vetettem véget a szopinak, különben lehet vártam volna míg a pocim nőlni kezd. :)
2010. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 hónaposan egyik napról a másikra elutasította a cicit,nem tudtam mi a gond. Aztán kiderült, hogy terhes lettem. Többet nem szopott.
2010. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk leválasztotta magát.
2010. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!