Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki 18 hós babát babakocsival...

Ciki 18 hós babát babakocsival vinni?

Figyelt kérdés
Szeret sétálni sokat is szoktunk de a bolt,posta,stb. egyszerűbbnek tűnik kocsival mint gyalog.
2011. jan. 24. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?

Amikor másfél évesem inkább gyalog zúzza a kilométereket, 3,5 évesem gyakran közli, ha üres a kocsi, akkor ő beülne. :o)

2011. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. jan. 24. 16:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj miért lenne ciki? :) Minket is volt hogy megszóltak mikor a 2 éves fiam babakocsizott, és még most is szívesen beleülne a huga kocsijába (3 éves)

A napi bevásárláson ügyintézésen kívül sokat szaladgál a szabadban nem tunya lusta nincs elkényeztetve szóval nem értem miért baj ha akár még 3 évesen is ül a kocsiban? Nem beszélve arról hogy most őszintén, nem könnyebb bevásárolni és egyszerűen hazatolni a dolgokat a babakocsi aljában mint egyik kezünkben a gyerek keze másikban a tömött szatyor?:)

2011. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! Van olyan baba aki ilyen korban kezdi az első lépéseit!
2011. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Az enyem 2 evesen is abban ult. Delben hoztam haza a bolcsibol, gyalog fel ora volt az ut, nem birt volna annyit gyalogolni, foleg alvasido elott. Inkabb a babakocsi, mint a cipeles.
2011. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
22hónapos kislányommal babakocsival megyünk a városba.Egy pillanatig nem éreztem cikinek.Hazafelé szinte mindig elalszik,nehéz lenne haza cipelni,főleg ha még vettünk is egy pár dolgot.
2011. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a második válaszoló vagyok. és amúgy ez vhogy itt M.on jön csak fel, hogy óóó 2 éves gyerek az már ne babakocsizzon, érdekes mód Angliában Amerikában 3-4 évesen is simán babakocsiznak...
2011. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok!!!!!Megnyugtattatok!!!!Kisvárosban lakunk és sok a "Kedves"idős néni akik mindent jobban tudnak és már én éreztem magam rosszul.Mégegyszer köszönöm!!!!
2011. jan. 24. 16:23
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem ciki, mág nem olyan nagy az a gyerek.

Nekem volt olyna gyerekem, aki ekkor még nem is ment, akkor mit kellett volna csinálni???

Azért 2 éves kor körül lassan el lehet hagyni, én pl. 2,5-3 évest már cikinek tartok...

2011. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ciki, nem ciki, mi is azzal fogunk még akkor is járni!
2011. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!