Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Temetőbe a babát kivinni mit...

Temetőbe a babát kivinni mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Anyósom és anyukám nyugszik ott, így értelemszerűen senki nincs aki vigyázhatna rá. Nagyon szeretnék kimenni hozzájuk legalább halottak napján. És jó időt is mond. Mit gondoltok?

2011. okt. 29. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne kivinni? Szerintem egész nyugodtan! Sőt! Még úgy is "értelmezhetjük", hogy megmutatod a mamáinak! Persze lélekben... nyilván...
2011. okt. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, párom is ezt szeretné, megmutatni az anyukájának.
2011. okt. 29. 09:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs benne semmi különös ha kiviszitek, fel sem fogja eleve, de amúgy se lenne baja tőle.
2011. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi kivisszük a kislányunkat is, 8 hónapos. Mivel babakocsival nem férnénk el, ezért kenguruban. Nekünk sincs, aki vigyázzon rá, mert anyukámék nem lesznek otthon. Szerintem nincs benne semmi rossz, nem hiszem, hogy ettől később megijedhetne vagy félhetne, nem lát ott semmi olyat. Sajnos ez is az élet része.
2011. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Neki annyi tűnik fel, hogy sok a gyertya, szépen égnek, sok a virág, és sok ember van ott csendben.

Ennél többet még évekig nem fog fel belőle.

Mi mindig kivisszük a gyerekeket a temetőbe, mikor virágot viszünk, vagy évfordulókor koszorút, akkor is.

Ez az a hely, ahol azokra emlékezünk, akik már nincsenek, és ezért viszünk virágot, gyertyát, hogy ápoljuk az emléküket.

Semmi olyan nincs a temetőben, ami miatt egy kisgyereket, vagy babát, ne lehetne oda kivinni.

Mi Mindenszentekkor alkonyat után megyünk, hadd lássák a rengeteg gyertyát, mécsest, különleges hangulata van.


Gyertyákra vigyázzatok!

Más nincs, ami miatt aggódni kéne.

2011. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem írod mekkora, de gondolom még nincsenek kérdései ezzel kapcsolatba.


ezt neked kell kivinni, mi rendszeresen járunk kislányommal. söt mikor csak a temetö mellett megyünk el is mutatom neki hogy az a temetö.


de sokan nem viszik mert saját magukban sincs rendben a temetö kérdés.

késöbb ha nagyobb lesz akkor magadba ragd rendbe, legyenek válaszaid a halál kérdésre stb...


nem akarlak megszólni de nekem anyukám lenne a temetöbe én minden héten mennék, de havonta mindenképpen, persze ha a közelében élek.

2011. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen kijárok anyukámhoz a temetőbe és ha nincs aki vigyázzon rá ki szoktam vinni a kisfiamat is(most 8 hónapos). Nem látok benne semmi rosszat.
2011. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én minden héten megyek ki a lányommal anyukám sírjához. Így ő is megtanulja, hogy a mama ott van, oda mindig viszünk virágot, gyújtunk gyertyát.

Amikor kicsi voltam, nagyon szerettem a mamámmal kijárni a temetőbe, mert mindig történeteket mesélt azokról, akik már nincsenek velünk.

2011. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bogyo110 ***** válasza:
mi visszük mert mindenki jön ugy is és nincs is kire igy othol hagyni szerintem ugy is egy sima sétának fogja fel
2011. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos én is elveszítettem Édesanyámat idén!Én is ki viszem a kislányomat szerintem sem élik meg traumának!
2011. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!